#مهسا_امینی

تماشا کنید: پیش درآمد The Legend of Zelda: Breath of the Wild رسما معرفی شد

این بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity نام دارد

تماشا کنید: پیش درآمد The Legend of Zelda: Breath of the Wild رسما معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت نینتندو در اقدامی غیرمنتظره یک ویدیوی طولانی منتشر و از بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity رونمایی کرد.

شرکت نینتندو نسل جدید کنسول‌های خود را تحت عنوان نینتندو سوییچ اوایل مارس سال ۲۰۱۷ میلادی روانه‌ی بازار کرد. همزمان با این اتفاق، The Legend of Zelda: Breath of the Wild هم در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. اگرچه این بازی در ابتدای عرضه از مشکلات فنی رنج می‌برد اما طراحی جهان باز و توجه به جزئیات تحسین منتقدان و مخاطبان را برانگیخت و آن را به یکی از بهترین عناوین منتشر شده در طول تاریخ صنعت ویدیو گیم تبدیل کرد. در شرایطی که طرفداران برای رونمایی کامل از Breath of the Wild 2 لحظه‌شماری می‌کنند، نینتندو محصولی را به نمایش گذاشت که تقریبا کسی انتظارش را نمی‌کشید.

شرکت نینتندو در اقدامی غیرمنتظره یک ویدیوی طولانی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت و از بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity رونمایی کرد. داستان، حکم یک پیش درآمد را برای The Legend of Zelda: Breath of the Wild داشته و به Great Calamity می‌پردازد؛ نبردی عظیم که ۱۰۰ سال قبل از اتفاقات Breath of the Wild میان ارتش‌های هایرول و کلمیتی گنون رخ داد. اگر Breath of the Wild را تجربه کرده باشید، احتمالا باید به یاد بیاورید که در جریان این بازی چند بار به Great Calamity اشاره شد و حتی صحنه‌هایی از نبردها به صورت فلش‌بک به نمایش درآمد اما هرگز به صورت مستقیم به این نبرد پرداخته نشده بود.

تریلر معرفی Hyrule Warriors: Age of Calamity بیش از شش دقیقه زمان داشته و در ابتدا ایجی آئونوما (Eiji Aonuma) تهیه‌کننده‌ی سری The Legend of Zelda را نشان می‌دهد. او یادآوری می‌کند نسخه‌ی دوم The Legend of Zelda: Breath of the Wild همچنان در دست ساخت بوده اما طرفداران برای شنیدن اخبار جدید باید برای مدت بیشتری صبر کنند. آئونوما همچنین فاش کرد بسیاری از کاربران همچنان به تجربه‌ی Breath of the Wild پرداخته و بابت این موضوع از همه تشکر کرد. سپس، نخستین ویدیو از گیم‌پلی Age of Calamity به نمایش گذاشته می‌شود. بعد از آن هم آئونوما بازگشته و به همراه یوسوکه هایاشی (Yosuke Hayashi) تهیه‌کننده‌ی کوئی تکو گیمز صحبت‌هایی را پیرامون این بازی انجام می‌دهد.

تیم توسعه در جریان ساخت Hyrule Warriors: Age of Calamity الهامات زیادی از The Legend of Zelda: Breath of the Wild گرفته و شباهت‌ها تنها به گرافیک هنری خلاصه نمی‌شود. در نتیجه، گیم‌پلی علاوه بر کشتن دشمنان شامل حل معماهای محیطی، آنلاک کردن سلاح‌ها و مهارت‌های جدید، ساخت متریال‌های تازه، خرید آیتم‌های مختلف از فروشگاه‌ها و استفاده از شیکا اسلیت (Sheikah Slate) می‌شود. نبردها هم از سرعت بالایی برخوردار بوده و روی انجام کمبوها و حرکات مختلف تمرکز دارد. در ضمن، لینک و زلدا تنها شخصیت‌های اصلی نبوده و کاربر می‌تواند کنترل روالی، میفا، اوربوسا و داروک را هم به دست بگیرد.

با توجه به اطلاعاتی که در وب سایت رسمی Hyrule Warriors: Age of Calamity قرار گرفته، این بازی در تاریخ ۳۰ آبان (مصادف با ۲۰ نوامبر) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. حجم آن حدودا ۱۶ گیگابایت بوده و از حالت چندنفره پشتیبانی می‌کند. البته خبری از کوآپ آنلاین نیست و دو کاربر باید در کنار هم نشسته و به یک کنسول متصل باشند. در ضمن، روند پیش‌خرید آغاز شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا