آپدیت جدید ماینکرافت مکانیک جدیدی را به بازی اضافه می‌کند

هم اکنون در دسترس قرار دارد

آپدیت جدید ماینکرافت مکانیک جدیدی را به بازی اضافه می‌کند سورنا رضایی ۰ ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
آپدیت 1.20.30 ماینکرافت

آپدیت 1.20.30 ماینکرافت (Minecraft) هم اکنون در دسترس بوده و با نصب آن بهبودهای متعددی در بازی رخ خواهد داد.

ایکس باکس و مایکروسافت روزهای چندان خوبی را پشت سر نمی‌گذارد؛ زیرا حجم بالایی از اطلاعات محرمانه در فضای مجازی منتشر شده و در دسترس همه قرار گرفته است؛ از مدل جدید کنسول‌های نسل نهمی گرفته تا مدل تازه کنترلر و همچنین برنامه انتشار برخی بازی‌ها. اگرچه فیل اسپنسر (Phil Spencer) اخیراً تاکید کرده موارد زیادی از برنامه ریزی‌ها تغییر کرده‌اند، انتشار این حجم بالا از اطلاعات باعث شده بسیاری از اخبار نادیده گرفته شده و آنطور که باید و شاید مورد توجه قرار نگیرند. یکی از این اخبار به Minecraft مربوط می‌شود.

آپدیت 1.20.30 ماینکرافت هم اکنون در دسترس بوده و می‌توان نصب کرد. اگرچه این آپدیت از لحاظ حجم در دسته «متوسط» قرار گرفته و از لحاظ تبلیغاتی چندان رویش مانور داده نشده، بهبودهای قابل توجهی را در خود جای داده است. یکی از موارد تازه، خزیدن (Crawl) است که پیش از این تنها در نسخه جاوا قابل استفاده بود. به لطف این مکانیک حالا کاربران می‌توانند راحت‌تر در تونل‌ها به گشت و گذار بپردازند. مورد بعدی‌ای که قبلاً در نسخه جاوا بود و حالا به بدراک ادیشن (Bedrock Edition) آمده، به The Recipe Book مربوط می‌شود.

با نصب آپدیت 1.20.30 ماینکرافت وقتی کاربر منابع (Resource) و مواد (Materials) جدیدی را می‌یابد، تمامی دستورالعمل‌های مرتبط با آن‌ها آنلاک می‌شوند. جدا از این، کاربر حالا از رخ دادن چنین اتفاقی مطلع می‌شود. البته امکانی فراهم شده تا قابلیت جدید غیرفعال شده و کاربر بتواند طبق روال گذشته به تجربه بازی بپردازد. علاوه بر این، جستوجو برای یافتن یک دستورالعمل خاص در The Recipe Book راحت‌تر از قبل شده است. به بیان دقیقتر، حالا کافی است تا تنها حروف ابتدایی نام دستورالعمل را نوشته تا نشان داده شود. در ضمن، آپدیت جدید بیش از ۱۰۰ مشکلی که از سوی کاربران گزارش شده بود را برطرف می‌کند.

ماینکرافت بدراک ادیشن و آپدیت جدید آن هم اکنون روی کنسول‌های ایکس باکس، پلی استیشن، نینتندو سوییچ، سیستم عامل ویندوز و همچنین سیستم‌های عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا