برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نسخه رایانه‌های شخصی Last of Us 2 چند ماه قبل حاضر شده است

کار روی آن در ماه نوامبر خاتمه یافته

نسخه رایانه‌های شخصی Last of Us 2 چند ماه قبل حاضر شده است ۰ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
رایانه‌های شخصی Last of Us 2

براساس اطلاعات فاش شده نسخه رایانه‌های شخصی Last of Us 2 به مدت چندین ماه است که حاضر شده و کار آن به اتمام رسیده است.

به دنبال عرضه بازی Ghost of Tsushima برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، بازی God of War Ragnarok قرار است عنوان انحصاری فرست پارتی از خانواده پلی استیشن باشد که برای دارندگان رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. با این حال همان‌طور که می‌توان چنین موضوعی را پیش‌بینی کرد، عنوان مذکور تنها بازی شرکت سونی نخواهد بود که به نوعی از انحصار خانواده پلی استیشن خارج می‌شود. در واقع به گفته افشاگر مطرح صنعت بازی، عنوان The Last of Us Part 2 به مدت چندین ماه است که برای انتشار روی این پلتفرم آماده شده است.

براساس گزارش منتشر شده توسط نشریه Deadlabs، اینسایدر صنعت بازی یعنی billbil-kun مدعی شده که نسخه رایانه‌های شخصی Last of Us 2 به مدت چندین ماه است که آماده شده. کار نسخه رایانه‌های شخصی این بازی اکشن ماجراجویی تحسین شده در سال 2021 آغاز گردید و در نوامبر سال گذشته به اتمام رسید. در حال حاضر مشخص نیست که چرا سونی، انتشار نسخه PC این بازی را دست نگه داشته است. مخصوصا با توجه به این که عرضه The Last of Us Part 2 Remastered’ برای کنسول پلی استیشن 5 بهترین فرصت برای انتشار آن روی رایانه‌های شخصی نیز محسوب می‌شد.

ظاهرا عدم عرضه این نسخه، همزمان کردن انتشار نسخه PC با شروع فصل دوم سریال The Last of Us در سال آینده است. از طرف دیگر این زمان اضافه به استودیو ناتی‌داگ کمک می‌کند تا نسخه PC این بازی هیچ مشکلی نداشته باشد. اگر به خاطر داشته باشید عرضه بازی The Last of Us Part 1 برای رایانه‌های شخصی در سال 2022، به واسطه وجود مشکلات فنی متعدد با انتقادات فراوانی همراه شد. حال آن که این استودیو پس از آن در موارد متعددی اظهار کرد که روی توسعه عناوین روی پلتفرم رایانه‌های شخصی زمان بیشتری صرف خواهد کرد و بنابراین انتظار می‌رود دیگر شاهد مشکلات قبلی روی این پلتفرم نباشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments