The Last of Us Part 2، پرفروش‌ترین بازی ماه ژوئن در بریتانیا

رکوردها ادامه دارند

فروش بازی The Last of Us Part 2

طبق اخبار منتشر شده، بازی The Last of Us Part 2 پرفروش‌ترین بازی بریتانیا در ماه ژوئن بوده است.

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره بازی The Last of Us Part II در تاریخ ۳۰ خرداد (مصادف با ۱۹ ژوئن) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه شد. بخش داستانی این بازی، وقایع ۵ سال بعد از اتفاقات نسخه‌ی اول را نمایش می‌دهد که در آن الی، یک دختر ۱۹ ساله است و در مقابل یک فرقه‌ی مرموز در دنیای آخرالزمانی و بی‌رحم ایالات متحده آمریکا برای بقا مبارزه می‌کند و با چالش‌های بسیاری روبه‌رو می‌شود.

با این‌که مدت زیادی از عرضه‌ی بازی The Last of Us Part 2 نگذشته، موفقیت‌های بسیاری شامل این عنوان انحصاری شده و توانسته عنوان پرفروش‌ترین بازی بریتانیا در ماه ژوئن را کسب کند. این آمار از نمودار UK GfK به‌دست آمده و نشان می‌دهد این بازی در طول ماه ژوئن، بیشترین میزان فروش را در میان بازی‌های ویدیویی و دیگر رقبای خود، در بریتانیا داشته است. از طرفی دیگر، مدتی پیش شرکت سونی رسما تایید کرد که آمار فروش بازی The Last of Us 2 در سه روز ابتدایی انتشار در سراسر جهان، به چهار میلیون نسخه رسیده است.

جالب است بدانید با وجود آن‌که مدت زیادی از عرضه‌ی The Last of Us Part II نگذشته، اما به‌نظر می‌رسد نیل دراکمن در مورد آینده‌ی این عنوان فکرهایی در سر دارد. از آن‌جایی که بالاخره ساخت این پروژه به پایان رسیده، او می‌گوید هنوز ایده‌ای در سر ندارد اما ممکن است اثر بعدی او The Last of Us Part III نام داشته باشد. قسمت دوم این بازی اکشن ماجراجویی در حال حاضر به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد.

اگر علاقه‌مند هستید در مورد این اثر ناتی داگ بیشتر بدانید، پیشنهاد می‌کنیم بررسی بازی The Last of Us Part 2 را در سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا