بازی The Last of Us Part 2 انتهای این هفته یک نمایش جدید خواهد داشت

قسمت جدید State of Play به طور کامل به اثر جدید ناتی داگ اختصاص دارد

نمایش جدید بازی The Last of Us Part 2

شرکت سونی به طور رسمی اعلام کرد که در انتهای این هفته و در قالب قسمت جدید State of Play شاهد یک نمایش جدید از بازی The Last of Us Part 2 خواهیم بود.

آخرین قسمت از سری رویدادهای اینترنتی مخصوص برند پلی‌استیشن با نام State of Play که تقریبا دو هفته‌ی پیش برگزار شد، به اثر جدید و مورد انتظار استودیوی ساکرپانچ یعنی Ghost of Tsushima می‌پرداخت و در آن شاهد یک نمایش مفصل از بازی بودیم. حال قسمت جدید SoP باری دیگر یک نمایش کامل و اختصاصی را برای‌مان تدارک دیده است. منتهی این بار سوژه‌ی مورد نظر، اثر بسیار مورد انتظار استودیوی مشهور ناتی داگ یعنی بازی The Last of Us Part 2 است.

شرکت سونی اعلام کرد که قسمت جدید State of Play در ساعت ۰۰:۳۰ روز پنجشنبه ۸ خرداد برگزار خواهد شد و کمی بیشتر از ۲۰ دقیقه زمان خواهد داشت. در این نمایش «نیل دراکمن» کارگردان بازی هم به بیان جزئیاتی از داستان و گیم‌پلی بازی خواهد پرداخت. همچنین هشت دقیقه از آن، مختص به نمایش بخشی از گیم‌پلی بازی خواهد بود که هرگز پیش از این نشان داده نشده است.

با توجه به این موضوع که در این رویداد به طور کامل به The Last of Us Part 2 اختصاص دارد، پس نباید منتظر اخبار یا جزئیاتی از کنسول پلی‌استیشن 5 یا بازی‌های در حال ساخت برای آن باشیم.

عنوان The Last of Us Part 2 که روند ساخت آن مدتی پیش کامل و به اصطلاح گلد شد، در تاریخ ۳۰ خرداد به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار خواهد گرفت. به‌تازگی شرکت سونی و استودیوی ناتی داگ از یک باندل ویژه با طرح این بازی هم رونمایی کردند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا