#مهسا_امینی

تریلر هنگام عرضه‌ی The Last of Us Part II منتشر شد

عاری از هر گونه اسپویل

تریلر هنگام عرضه‌ی The Last of Us Part II منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

همان‌طور که انتظار می‌رفت، استودیو ناتی داگ بالاخره تریلر هنگام عرضه‌ی The Last of Us Part II را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

استودیوها و شرکت‌ها معمولا در فاصله‌ی کوتاهی به انتشار بازی، یک ویدیوی تبلیغاتی تحت عنوان تریلر هنگام عرضه یا به اصطلاح Launch Trailer به اشتراک می‌گذارند تا میزان هیجان طرفداران برای تجربه بیش از پیش شود. استودیوی ناتی داگ هم از این قاعده مستثنی نیست و دقایقی قبل، تریلر هنگام عرضه‌ی The Last of Us Part II را منتشر کرد. این ویدیو ۵۰ ثانیه زمان دارد اما تنها ۲۰ ثانیه‌ی ابتدایی آن به صحنه‌هایی از بازی اختصاص داده شده است. پس از آن، متن‌های تبلیغاتی به تصویر درمی‌آیند. در ضمن، ۲۰ ثانیه‌ی ابتدایی نه تنها حاوی اسپویل داستانی نیست، بلکه تنها صحنه‌های قدیمی را در برمی‌گیرد. از همین رو، بدون هیچ نگرانی و تردیدی می‌توانید به تماشای آن بنشینید.

The Last of Us Part II چند سال پس از اتفاقات قسمت اول روایت می‌شود. الی در حال حاضر ۱۹ سال سن داشته و به همراه جوئل در یکی از مناطق شهر جکسون واقع در ایالت وایومینگ آمریکا زندگی آرامی را پشت سر می‌گذارد. به خصوص اینکه توانسته است با دیگر افراد حاضر در کمپ ارتباط دوستانه‌ای را برقرار کند. این شرایط چندان دوام نمی‌آورد؛ زیرا یک اتفاق خشونت‌آمیز رخ داده و تمامی افراد حاضر در آن منطقه از جمله الی و جوئل را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. الی که صدمه‌ی روحی بسیاری دیده است، قصد دارد به هر قیمتی شده انتقام بگیرد. شخصیت اصلی در جریان سفر خود برای گرفتن انتقام به لوکیشن‌های مختلفی از جمله شهر سیاتل سفر می‌کند که سازندگان بازی در استودیوی ناتی داگ تمام سعی خود را به کار گرفته‌اند تا بسیار به واقعیت نزدیک باشد.

گروه فایرفلایز، دشمن اصلی الی و جوئل در The Last of Us بود اما در قسمت دوم خبری از آن‌ها نیست. شخصیت اصلی داستان این بار باید علیه دو گروه The Washington Liberation Front و Seraphites بجنگد. The Washington Liberation Front در ابتدا تنها به منظور بیرون راندن نیروهای نظامی دولتی از سیاتل تلاش می‌کرد اما پس از رسیدن به خواسته‌ی خود و دستیابی به تجهیزات جنگی مختلف از جمله مسلسل و خودرو، به گروهی خطرناک تبدیل شد. Seraphites هم یک گروه مذهبی است که اعضای آن بنا به دلایلی تمام تکنولوژی‌های متعلق به دنیای قدیمی را کنار گذاشته و همه چیز را از صفر ساخته‌اند. آن‌ها همچنین مهارت بسیار بالایی در استتار و استفاده از عنصر مخفی‌کاری دارند. در ضمن، دشمنان جدید تنها به انسان‌ها خلاصه نشده و کاربر در جریان بازی با گونه‌های تازه‌ای از زامبی‌‎ها مواجه خواهند شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا