1%
  • 0/10

چرا بازی چندنفره The Last of Us در شوکیس پلی استیشن غایب بود؟

ناتی داگ به زمان بیشتری احتیاج دارد

چرا بازی چندنفره The Last of Us در شوکیس پلی استیشن غایب بود؟ ۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ساخت بازی چندنفره The Last of Us

استودیوی ناتی داگ در بیانیه‌ای رسما اعلام کرد که برای ساخت بازی چندنفره The Last of Us به زمان بیشتری احتیاج دارد.

سه روز پیش بود که مراسم پلی استیشن شوکیس با حضور ده‌ها بازی جدید و مورد انتظار برگزار شد. برخلاف تصورها، شرکت سونی طی این رویداد از بازی‌های جدید فرست پارتی و داستان محور رونمایی نکرد و به همین خاطر، این مراسم نتوانست انتظار هوادارها را به خوبی برآورده کند.

در واقع، بسیاری از بازیکن‌ها بی‌صبرانه منتظر معرفی بازی چندنفره و مستقل The Last of Us بودند؛ اثری که پیش‌تر گفته شده بود در اوایل سال جاری میلادی به نمایش گذاشته می‌شود. با این حال، در شوکیس پلی استیشن خبری از بازی جدید ناتی داگ نبود.

در همین راستا، ساعاتی قبل آقای جیسون شرایر، خبرنگار رسانه معروف بلومبرگ، در گزارشی خاطرنشان کرد که روند ساخت بازی چندنفره و آنلاین The Last of Us به خوبی پیش نمی‌رود و تیم سازنده در حال حاضر در طول پروسه تولید با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کند.

با انتشار این خبر، طولی نکشید که ناتی داگ در بیانیه‌ای ضمن قدردانی از حمایت‌های هوادارها، اعلام کرد که تیم سازنده برای تکمیل توسعه بازی آنلاین لست آو آس به زمان بیشتری احتیاج دارد. به همین خاطر، این اثر در شوکیس پلی استیشن غایب بود.

استودیوی ناتی داگ در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما می‌دانیم که بسیاری از شما بی‌صبرانه منتظر انتشار اطلاعات بیشتر درباره بازی چندنفره The Last of Us بوده‌اید. ما به عملکرد استودیو و فعالیت‌هایی که تا به امروز انجام داده‌ایم، افتخار می‌کنیم. در طول روند توسعه متوجه شدیم که به زمان بیشتری نیاز داریم. تیم ما در کنار کار روی این پروژه، مشغول توسعه پروژه‌های دیگر نیز بوده که شامل یک بازی جدید تک‌نفره می‌شود. از حمایت‌های هوادارهایمان صمیمانه تشکر می‌کنیم و از شور و شوق شما نسبت به بازی‌هایمان سپاسگزاریم.

بازی چندنفره لست آو اس یک اثر کاملا جداگانه و بزرگ برشمرده می‌شود که خط داستانی و شخصیت‌های منحصر به فرد خود را دارد و حوادث آن در شهر دیگری از کشور ایالت متحده آمریکا جریان خواهد داشت. آن‌طور که شایعه شده، این بازی احتمالا به طور رایگان در دسترس کاربران پلی‌استیشن قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments