مراحل تولید سریال The Last of Us بعد از انتشار بازی آن شروع می‌شود

کاراکتر الی قرار نیست تغییر کند

The Last of Us

طبق گفته‌ی نویسنده و تهیه‌کننده‌ی سریال The Last of Us، این مجموعه بعد از انتشار بازی The Last of Us Part 2 ساخته می‌شود.

اخیرا اعلام شد که به زودی ساخت سریال عنوان محبوب The Last of Us شروع می‌شود که این خبر موجب خوشحالی طرفداران این بازی فوق‌العاده شد. در این پروژه پلی‌استیشن پروداکشنز و HBO حضور دارند و تاریخ دقیقی را برای انتشار یا شروع ساخت مجموعه‌ی تلویزیونی The Last of Us اعلام نکرده‌اند. در واقع آن‌ها گفته‌اند این سریال “به زودی” ساخته می‌شود اما “به زودی” چه زمانی خواهد بود؟ به گفته‌ی نویسنده و تهیه‌کننده‌ی سریال، کریگ مازین، تولید این مجموعه تا زمان انتشار بازی The Last of Us Part 2 کلید نمی‌خورد.

ما نمی‌توانیم پروژه را شروع کنیم چون آن‌ها درگیر پایان ساخت بازی دوم هستند اما قصد داریم به زودی و به‌صورت جدی ساخت سریال را شروع کنیم.

بازی The Last of Us Part 2 بعد از انتظار طولانی طرفداران، بالاخره در ۹ خرداد برای پلی‌استیشن 4 عرضه و سریال آن بعد از انتشار بازی ساخته می‌شود. هنوز مشخص نیست این محدودیت به چه علت است و حدس گمان‌های بسیاری در این مورد مطرح شده که یکی از آن‌ها غیبت نیل دراکمن بخاطر درگیری در پروژه‌ی بازی شمرده می‌شود.

جالب است بدانید مازین در حساب توییتر خود پستی منتشر و اعلام کرده کاراکتر الی قرار نیست در سریال تغییر چندانی داشته باشد. همچنین HBO و پلی‌استیشن پروداکشنز اعلام کردند که آهنگساز بازی The Last of Us، گوستاوو سانتائولایا، وظیفه‌ی ساخت موسیقی متن این سریال را برعهده خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا