شایعه: متیو مک‌کانهی در سریال The Last of Us؟

کارآگاه محبوب True Detective قرار بود نقش جوئل را ایفا کند

متیو مک‌کانهی از بازیگران احتمالی سریال The Last of Us

طبق شایعات تازه‌ای که در سطح اینترنت منتشر شده، شبکه‌ی HBO پیش از انتخاب پدرو پاسکال در نظر داشت تا متیو مک‌کانهی در سریال The Last of Us نقش جوئل را بازی کند، با اینحال این بازیگر محبوب و برنده‌ی جایزه اسکار به HBO جواب منفی داده بود.

زمان آغاز فیلمبرداری اقتباس تلویزیونی شبکه‌ی HBO از بازی تحسین‌شده‌ی The Last of Us نزدیک است و اکنون جامعه‌ی طرفداری این مجموعه بیش از هر زمانی منتظر ارائه‌ی جزئیات و اطلاعات بیشتری از آن هستند. اخیرا به ما خبر رسیده که مرل دندریج که نقش مارلین را در بازی‌های The Last of Us به تصویر کشیده بود، قرار است در مجموعه‌ی تلویزیونی نیز این نقش را ایفا کند.

همچنین چند وقتی از معرفی پدرو پاسکال و بلا رمزی به عنوان بازیگران نقش‌های جوئل و الی نیز می‌گذرد، گابریل لونا هم عهده‌دار نقش برادر جوئل یعنی تامی خواهد بود. علاوه بر این یاسمیلا ژبانیچ، کارگردان اهل کشور بوسنی و هرزگوین که پیش از این فیلم‌هایی از جمله Quo Vadis, Aida? ، Love Island و For Those Who Can Tell No Tales را ساخته بود، به همراه علی عباسی کارگردان ایرانی-سوئدی فیلم‌های Shelly و Border، به عنوان کارگردان‌های جدید این سری معرفی شده‌اند. وظیفه‌ی کارگردانی قسمت پایلوت این مجموعه‌ی تلویزیونی نیز بر عهده‌ی کانتمیر بالاگوف، کارگردان روسی فیلم‌های Closeness و Beanpole است.

حالا به تازگی شایعه‌ای منتشر شده که خبر از این می‌دهد که پیش از این قرار بود شاهد ایفای نقش متیو مک‌کانهی در سریال The Last of Us باشیم. به گزارش وب‌سایت Full Circle Cinema، فردی با نام کاربری DanielRPK ادعا کرده است که شبکه‌ی HBO به متیو مک‌کانهی پیشنهاد داده بود تا در سریال The Last of Us نقش جوئل را ایفا کند که البته این بازیگر اهل ایالت تگزاس این نقش را نپذیرفته و به HBO جواب رد داده است. این منبع همچنین ادعا کرده که ماهرشالا علی نیز یکی از گزینه‌های مد نظر HBO برای نقش جوئل بوده است.

هیچ مدرکی مبنی بر صحت ادعای DanielRPK وجود ندارد، اما این خبر تبدیل به یکی از بحث‌های داغ این روزهای جامعه‌ی طرفداری The Last of Us شده و بسیاری معتقدند متیو مک‌کانهی با لهجه‌ی تگزاسی و مهارت‌های بالای بازیگری خود می‌توانست نقش جوئل را به شکل فوق‌العاده‌ای به تصویر بکشد، هرچند پدرو پاسکال نیز به واسطه‌ی حضور در سریال‌هایی چون Game of Thrones ،Narcos و The Mandalorian محبوبیت زیادی پیدا کرده و بسیاری به موفقیت او در The Last of Us خوش‌بین هستند.

سریال The Last of Us فعلا مراحل پیش‌تولید خود را می‌گذارند، اما فیلمبرداری آن قرار است در ماه آینده در کشور کانادا آغاز شود. هنوز اطلاعاتی از زمان پخش آن نداریم، اما می‌توان انتظار داشت که تا اواسط سال میلادی آینده شاهد آغاز نمایش اولین فصل آن باشیم. کریگ مازین، خالق مینی‌سریال Chernobyl شورانر این سریال است و نیل دراکمن، نویسنده و کارگردان دو بازی The Last of Us نیز در تولید آن نقش دارد. گفته شده که شرکت سونی قصد دارد به این جز این سریال، برای ساخت اقتباس تلویزیونی بازی Bloodborne نیز با HBO وارد همکاری شود، اما فعلا این همکاری در مراحل اولیه‌ی خود به سر می‌برد و به طور کامل نهایی نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا