بازسازی سریال The last of Us در پلی استیشن 1 توسط طرفداران

جوئل و الی با کیفیت پیکسلی!

طرفداران سریال The Last of Us، مینی گیمی از این سریال را در کنسول پلی استیشن 1، با حضور شخصیت‌های جوئل (Joel)، الی (Ellie)، و تس (Tess) بازسازی کردند.

یکی از طرفداران سریال The Last of Us، یک نسخه‌ی قابل بازی از این سریال را در کنسول پلی استیشن 1 بازسازی کرد. سازنده‌ی این بازی، ویدیویی 1 دقیقه‌ای از آن را با کاربران به اشتراک گذاشت که نشان دهنده‌ی شخصیت‌های جوئل، الی و تس را در PS1 است. تماشای این ویدیو علاوه بر این که حس نوستالژی ما را برمی‌انگیزد، نشان می‌دهد که سریال The Last of Us با گرافیک پیکسلی به چه شکل خواهد بود.

بازی The Last of Us اولین بار در سال 2013 برای کنسول پلی استیشن 3 به بازار راه یافت. نسخه‌ی ریمستر این بازی، و در ادامه دنباله‌ی آن، بازی The Last of Us Part II برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شدند. در سال 2022 قسمت اول با نام The Last of Us Part I برای کنسول پلی استیشن 5 بازسازی شد. به دلیل محبوبیت این اثر، سازندگان تصمیم گرفتند تا سریال آن را هم تولید کنند. فصل اول سریال The Last of Us داستان شخصیت‌های جوئل و الی را در دنیای آخرالزمانی روایت می‌کند. رابطه‌ی این دو نفر در طول داستان رشده کرده و قوص شخصیتی آن‌ها را شکل می‌دهد.

The Last of Us در PS1

یکی از کاربران ردیت با نام Westofahey79 ویدیویی از مینی گیم سریال The Last of Us در کنسول پلی استیشن 1 را به اشتراک گذاشت. تصاویر این ویدیو، برای بینندگان سریال The Last of Us آشنا است و حتی از صدای شخصیت‌ها در سریال استفاده می‌شود.در این ویدیو از بازسازی سریال The Last of Us در کنسول پلی استیشن 1 شاهد شخصیت‌های الی، جوئل و تس در حال قدم زدن هستیم که در مورد خطرات دنیای خارج از منطقه‌ی قرنطینه صحبت می‌کنند. سپس بخش‌هایی از گیم پلی را می‌بینیم گه جوئل به صورت مخفیانه یکی از آلوده‌ها را از پشت می‌کشد، ولی در ادامه توسط یکی از آدم‌ها شناسایی شده و به او شلیک می‌شود. Westofhey79 در بخش کامنت‌ها اشاره کرد که نسخه قابل بازی از این ویدیو، در دسترس عموم قرار دارد. این مینی گیم در صفحه‌ی “potboiler” در سایت itch.io دسترس است. کاربران در این سایت، بازی‌های مستقل خودشان را برای دانلود و فروش، در اختیار دیگران قرار می‌دهند.

کاربر Westofhey79 علاوه بر بازسازی سریال The Last of Us در کنسول پلی استیشن 1، بازی دیگری را هم برای دانلود قرار داده است. بازی دیگری با نام 28 Pixel Later که در آن نقش یک پلیس سوات را بر عهده داریم که از دست گله‌ی زامبی‌ها فرار می‌کند، هم اکنون برای دانلود قرار دارد. این بازی بسیار یادآور مجموعه‌ی Resident Evil است چرا که در آن می‌توانیم با مصرف گیاهان، سلامتی خود را بازیابی کنیم و از طرفی تیرها هم محدود هستند.

سریال The Last of Us توسط شبکه‌ی HBO برای فصل دوم هم تایید شده است. خالقان سریال اعلام کردند که فصل دوم سریال، اقتباسی از بازی The Last of Us Part II خواهد بود با این تفاوت که اقتباس از Part II، به بیش از یک فصل نیاز خواهد داشت. فصل اول سریال The Last of Us هم‌اکنون به طور کامل از شبکه‌ی HBO قابل تماشا است. فراموش نکنید که حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا