#مهسا_امینی

کارگردان سریال The Last of Us تغییر کرد

آخرین نمایش تلویزیونی HBO توسط کارگردان روسی ساخته می‌شود

سریال The Last of Us

سریال The Last of Us اکنون رسماً کارگردان جدیدی دارد. به گزارش هالیوود ریپورتر، Kantemir Balagov، کارگردان Beanpole و نامزد جایزه اسکار مسئولیت ساخت سریال اقتباسی از مجموعه موفق استودیو ناتی داگ (Naughty Dog) را به‌عهده خواهد داشت.

قبل از این قرار بود که Johan Renck کارگردان سریال چرنوبیل، کارگردان این مجموعه باشد اما به دلیل مشکلات کاری و تداخل در برنامه‌ریزی‌هایش از این سمت کناره‌گیری کرد.

اکنون HBO به‌صورت رسمی اعلام کرده که کارگردان و فیلم‌ساز روسی، Kantemir Balagov، روی صندلی کارگردانی این سریال اقتباسی نشسته است.

یکی از مهم‌ترین آثار ساخته‌شده توسط این کارگردان، درام تاریخی Beanpole بود که در سال ۲۰۱۹ توانست جایزه بهترین کارگردانی بخش نوعی نگاه جشنواره کن به خود اختصاص دهد. این فیلم توانست در نود و دومین مراسم اسکار در لیست بهترین فیلم‌های بلند بین‌المللی قرار گیرد اما درنهایت رقابت را به فیلم Parasite باخت و او نتوانست جایزه اسکار را به دست آورد.

استخدام این کارگردان باعث می‌شود این‌طور تصور کنیم که سریال The Last of Us به‌اندازه خود بازی تاریک و ترسناک خواهد بود. کارگردان‌هایی مانند Kantemir Balagov به ساخت عناوینی باشخصیت‌های پیچیده و تاریک شهرت دارند و به‌طور معمول نمی‌توان از آن‌ها به‌عنوان گزینه‌هایی برای ساخت اقتباس‌هایی از بازی‌های ویدیویی نام برد.

همکاری این کارگردان با Mazin و Neil Druckmann نشان می‌دهد که HBO قصد دارد این سریال چیزی بیشتر از یک اقتباس معمولی باشد.

ساخت سریالی از بازی The Last of Us در نوامبر سال گذشته میلادی توسط HBO به‌صورت رسمی اعلام شد و هنوز اطلاعاتی از بازیگران این سریال، منتشرنشده است. این سریال هنوز تاریخ پخش رسمی ندارد و باید منتظر خبرهای تکمیلی در این خصوص از سمت HBO باشیم.

Tony Vinciquerra رئیس و مدیرعامل Sony Pictures در دسامبر سال گذشته اعلام کرد که این استودیو در حال حاضر در حال برنامه‌ریزی و ساخت ۷ سریال و ۳ فیلم بر اساس بازی‌های پلی‌استیشن است که از میان آن‌ها از ساخت سریال The Last of Us و فیلم Uncharted با خبر هستیم.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا