تماشا کنید: باگ بازی The Last of Us 2 اجازه می‌دهد تا بی‌رحمی را به آخرین حد برسانید!

ابی زحمت این کار خشن را می‌کشد

باگ بازی The Last of Us 2

یکی از کاربران به تازگی یک باگ بازی The Last of Us 2 را پیدا کرده که در آن، شما می‌توانید یک سگ بی‌آزار را به معنای واقعی کلمه با خاک یکسان کنید!

در واقع می‌توان گفت که همه طرفداران عنوان Ths Last of Us Part 2 را یک بازی فوق‌العاده خشن و مخصوص تکه پاره کردن دشمنان می‌دانند. به نحوی که شما چه در نقش الی (Ellie) و چه با هدایت کاراکتر ابی (Abby)، به هر حال با تیراندازی یا حملات نزدیک می‌توانید دیگر انسان‌ها یا موجودات اطراف را به بدترین شکل ممکن نابود کنید. البته باید در نظر داشت که اگر شما خون این افراد را نریزید، قاعدتا آن‌ها شما را نابود خواهند کرد! در نتیجه چاره‌ای به جز کشتن دشمنان خود نخواهید داشت.

اما شاید جدای از اینکه شما در The Last of Us 2 سعی می‌کنید تا انسان‌ها و موجودات آلوده را قلع و قم کنید، یکی از بدترین اتفافات بازی، کشتن سگ‌های بیچاره‌ای باشد که همراه با صاحب خود در حال گشت و گذار هستند. به هر حال اگر راهی وجود داشت که طی آن می‌توانستید به جای کشتن این موجودات، آن‌ها را پرورش دهید و همراه خود کنید، شاید مقداری از خشونت بالای بازی کمتر می‌شد. اما در واقع اگر شما این سگ‌ها را با تیر و کمان، چاقو یا هر وسیله دیگری زخمی نکنید، آن‌ها شما را خواهند خورد! در نتیجه، مخصوصا هنگامی که در نقش شخصیت الی در حال تجربه بازی هستید، مجبور خواهید بود تا حتما ابتدا سگ‌ها را برای اینکه پیدا نشوید کشته، و سپس به سراغ صاحبان آن‌‌ها بروید.

این در حالی است که اگر در نقش ابی بازی کنید، در کمپ گروه WLF می‌توانید سگ‌های بسیاری را مشاهده کنید که در میان افراد در حال بازیگوشی بوده و حتی می‌توانید آن‌ها را ناز کنید! اما به جای این کار، کاربری به نام Speclizer هنگامی که به یک سگ به نام Bear می‌رسد، او را منفجر می‌کند تا باگ یا شاید هم ایستراگ جالبی از بازی The Last of Us 2 را شاهد باشیم!

باگ کشتن سگ توسط Abby در بازی The Last of Us 2

در ویدیو آپلود شده در صفحه رسمی این کاربر، او به سراغ Bear می‌رود که در حالت عادی، می‌توانید با پرتاب کردن توپ با او بازی کنید. کار راحت است، ابی توپ را برمی‌دارد و به سمتی پرتاب می‌کند تا پس از چند دقیقه خیلی سریع شاهد Bear باشیم که آن را پس آورده و دوباره می‌خواهد که برایش پرتاب کنید. حال اگر مقداری روحیه شیطانی داشته باشید و چیزی دیگری را جایگزین این وسیله کنید، می‌توانید یک نارنجک را به جای آن پرتاب کرده و سپس شاهد پودر شدن سگ بیچاره باشید.

این بخش از بازی در واقع برای این کار طراحی شده که بین اتفاقات خونین و در میان درگیری‌ها، بتوانید لحظه‌ای آرامش از بازی کردن با یک سگ بی‌گناه را تجربه کنید. اما با این ترفند، خشونت را به حد رسانده و این سگ را هم بکشید تا ثابت شود که The Last of Us 2 جایی برای کسب آرامش نیست!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا