1%
  • 0/10

تعداد بینندگان مراسم The Game Awards 2023 چقدر بود؟

رکوردها دوباره شکسته شدند

تعداد بینندگان مراسم The Game Awards 2023 چقدر بود؟ ۰ ۲۶ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بینندگان مراسم The Game Awards 2023

بر اساس اظهارات جف کیلی، تعداد بینندگان مراسم The Game Awards 2023 از مرز ۱۱۸ میلیون نفر عبور کرده و بار دیگر رکورد جدیدی به ثبت رسیده است.

برهیچکس پوشیده و پنهان نیست که گیم اواردز یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت بازی‌ها برشمرده می‌شود که هر ساله توسط جف کیلی با همکاری شماری از شرکت‌های ناشر و بازی‌سازان با محوریت معرفی، رقابت و انتخاب بهترین بازی‌های سال در گروه‌های مختلف برگزار می‌شود.

مراسم سال جاری نیز مطابق با انتظارها در روزهای گذشته در شهر لس آنجلس آمریکا و در سالن تئاتر پیکاک برگزار شد که حال جف کیلی در پیامی رسما اعلام کرد که بار دیگر رکورد تعداد بینندگان گیم اواردز شکسته شده و این بار بالغ بر ۱۱۸ میلیون نفر مراسم را به طور زنده و آنلاین تماشا کردند.

به گفته آقای جف کیلی، این مراسم به صورت زنده در ۳۰ پلتفرم مختلف از جمله یوتیوب، توییچ، توییتر، فیس‌بوک، اینستاگرام، تیک تاک، وی چت، ویبو و بیلی‌بیلی پخش شد. ماجرا صرفا به این موارد خلاصه نشده و طبق ادعای او، به نظر می‌رسد که بیش از ۱۷ هزار کانال نیز این برنامه را به طور زنده پخش کردند.

بهتر است بدانید رویداد جوایز بازی کار خود را در سال ۲۰۱۴ میلادی آغاز کرد. در ابتدا، این مراسم حدود ۱.۹ میلیون بیننده داشت که هر ساله به لطف گسترش فعالیت‌ها، همکاری و حمایت شرکت‌ها، این رقم به طرز قابل توجهی افزایش یافته است؛ به طوری که این رقم در سال ۲۰۲۱ میلادی به ۸۵ میلیون نفر و در سال ۲۰۲۲ میلادی به ۱۰۳ میلیون نفر رسیده بود و حال با رشد ۱۳ درصدی، رکورد مجددا جابه‌جا شده است.

در پایان خبر، دیدگاه شما در رابطه با تعداد بینندگان مراسم The Game Awards 2023 و رکوردشکنی مداوم این رویداد چیست؟ آیا شما از نحوه برگزاری و انتخاب بهترین بازی‌های سال رضایت داشتید؟ فراموش نکنید نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments