تهیه کننده این سری، در مورد داستان سریال The Flash صحبت کرد

کات کردن خیلی از داستان‌ها بخاطر کمبود زمان

تهیه کننده این سری، در مورد داستان سریال The Flash صحبت کرد آیدا امشاسفند ۰ ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ دی‌سی
داستان سریال The Flash

در حالی که داستان سریال The Flash ساخت شبکه CW توانست چیزهای زیادی را در فصل نهم خود جمع کند، هر خط داستانی به حق خود نرسید. به گفته اریک والاس (Eric Wallace) تهیه کننده سریال، در حالی که داستان‌های بری (Barry) و آیریس (Iris) تکمیل می‌شد، شخصیت‌های دیگری بودند که داستان‌هایشان بدون توجه در وسط سریال رها شده بود. 

والاس در مصاحبه‌ایی با رسانه Entertainment Weekly توضیح داد که این سریال می‌توانست چیزهایی را برای Chester و Khione هم داشته باشد و همچنین در فصل‌های خود داستانی خوب و مرتبط با Chronarch هم داشته باشد.

وقتی شنیدیم فصل نهم سیزده قسمته ناخودآگاه یه سری چیزا رو توی اون نقطه حذف کردیم. داستانای مختلفی بسته شدن، ولی خیلی دیگه حتی نمیتونستن نشون داده بشن. مثل یه شروری که حتی وقت نداشتیم معرفیش کنیم.

والاس توضیح داد که شرور ناشناس در فصل ۸ زمانی که شخصی به طور مخفیانه تمام فایل‌ها را روی رایانه چستر از راه دور دانلود کرد، ظاهر شد، اما سریال هرگز نتوانست به آن بازگردد. شرور دیگری که هرگز در سریال به خوبی شناخته نشد Chronarch بود که از فصل ۷ به او اشاره می‌شد. والاس گفت که آن شخصیت شرور بخشی از The Forever War خواهد بود، داستانی که فصل ۱۰ را آغاز می‌کرد. 

اما فقط شرورهای داستانی نبودند که به سرنوشت‌های بدی دچار شدند قهرمانانی بودند که این اتفاق برای آنان هم افتاد. والاس فاش کرد که داستان Khione یک خط داستانی کامل و دو ساله بود، اما با پایان یافتن سریال با فصل نهم کوتاه شده، نیمه اول داستان به طور کامل کنار گذاشته و در همان مکان تمام شد.

 

شخصیت Khione یه خط داستانی دوساله داشت و فکر می‌کردم خیلی خوب پیش بره ولی یهو همه چیز کنسل شد. نیمه اول سریال پریده بود و یه عالمه چیز برای گفتن داشتیم با وقت خیلی کم. باید خیلی از چیزا رو تغییر می‌دادیم. در عین حال یه چیزایی دیدیم و تجربه کردیم که به عنوان طرفداران و برای ما به‌عنوان نویسنده و کارگردان بسیار لذت‌بخش بود.

2 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا