1%
  • 0/10

تماشا کنید: بازسازی صحنه معروف فیلم گوزن ها در سرور ماینکرفت گیم آپ

خاطره بازی در دنیای مکعب‌ها

تماشا کنید: بازسازی صحنه معروف فیلم گوزن ها در سرور ماینکرفت گیم آپ ۱ ۱۱ تیر ۱۴۰۳ تریلر بازی کپی لینک

تیم سورنا گیمز در اقدامی جالب توجه و خلاقانه صحنه معروف فیلم گوزن ها را در سرور ماینکرافت گیم آپ بازسازی کرده است.

سینمای ایران فیلم‌های شاخصی زیادی را در خود جای داده که برخی قبل از انقلاب و برخی دیگر بعد از انقلاب اسلامی روی پرده نقره‌ای آمدند. یکی از آثار شاخصی که در دوران حکومت پیشین ساخته شد، گوزن‌ ها به کارگردانی مسعود کیمیایی است که نخستین بار در سال ۱۳۵۳ به سینماها آمد. این اثر نه تنها تحسین منتقدان را برانگیخت، بلکه بشدت مورد استقبال قرار گرفت و توانست عنوان پرفروش ترین فیلم سال را از آن خود کند.

گوزن ها درباره یک سارق تحت تعقیب به نام قدرت و یک معتاد به نام رسول بوده و نقش‌های اصلی‌اش را بترتیب فرامز قریبیان و بهروز وثوقی ایفا کردند. وثوقی برای اینکه بتواند درک درستی از رفتارها و عادت‌های افراد معتاد داشته باشد، چند ماه با یک معتاد زندگی کرد. نتیجه چنین تلاشی، دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد از سومین جشنواره جهانی فیلم تهران بود.

تیم سورنا گیمز در اقدامی جالب توجه صحنه معروف فیلم گوزن ها را در سرور ماینکرافت (Minecraft) بازسازی کرده است. در این صحنه می‌توان فرامرز قریبیان را در نقش قدرت دید که سعی دارد رسول با نقش آفرینی بهروز وثوقیان را متحول کرده و از فلاکتی که در آن گرفتار شده نجات دهد؛ اتفاقی که در نهایت رخ می‌دهد.

سورنا گیمز لیستی از بازی‌های جذاب را از طریق لانچر گیم آپ در دسترس گیمرهای ایرانی قرار داده و ماینکرافت تنها یکی از ده‌ها عنوان است. بواسطه گیم آپ (GameUp) نه تنها می‌توانید محصول استودیو موجانگ را بصورت آفلاین تجربه کنید، بلکه می‌توانید با دوستانتان پای تجربه آن نشسته و از همکاری با یکدیگر در دنیای مکعبی و وسیعش لذت ببرید. همچنین سرورهای گیم آپ ماینکرافت شامل حالت‌های مختلف می‌شود که برای سلیقه‌های متفاوت طراحی شده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments