تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me

جدیدترین عنوان ترسناک از مجموعه Dark Pictures Anthology

تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me گلناز کیانی ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

به تازگی شرکت توسعه دهنده بازی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) جدیدترین عنوان خود را معرفی کرده و تاریخ انتشار بازی  The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me را در کنار تریلری جدید اعلام کرده است.

سوپرمسیو گیمز به احتمال زیاد برای بسیاری از بازیکنان به عنوان استودیو سازنده بازی‌های ترسناک همه جانبه و انتخاب محور شناخته می‌شود. بازی Until Dawn که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد به عنوان موفقیت آمیزترین بازی این شرکت عمل کرد و به بازیکنان یک تجربه بی‌نظیر از بازی‌های ویدیویی ترسناک را ارائه داد. پس از آن زمان سوپرمسیو گیمز مجموعه‌ای از عناوین دیگر را منتشر کرد که عمدتاً به نام The Dark Pictures Anthology گره می‌خوردند. نامی که شامل مجموعه‌ای از داستان‌های جدا از هم می‌شود که در آن شخصیت مرموز کیوریتور (The Curator) یا محافظ داستان‌ها، در هر بازی ظاهر می‌شود، داستان‌هایی را روایت می‌کند و نیز به آرامی اطلاعات بیشتری درباره خود فاش می‌کند.

The Devil in Me آخرین بازی در مجموعه The Dark Pictures Anthology به شمار میرود و به عنوان پایان داستان‌هایی عمل خواهد کرد که با بازی Man of Medan در سال ۲۰۱۹ آغاز شدند. طرفداران می توانند انتظار دیدن الگوی‌های همیشگی مجموعه سوپرمسیو گیمز را در این قسمت هم داشته باشند. اما با تریلر اخیر مشخص است که برخی از ویژگی‌های جدید نیز راه خود را به آخرین قسمت این مجموعه پیدا کرده‌اند. در تریلر منتشر شده در رویداد گیمزکام (Gamescom) امسال، این ویژگی‌های جدید در کنار تاریخ انتشار بازی که برای ۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ (۲۷ آبان ماه) تعیین شده است، فاش شدند.

بازی The Devil in Me به بازیکنان امکان کنترل شخصیت‌های متعددی را می‌دهد که همگی بخشی از یک نمایش سرگرم کننده محسوب می‌شوند که رتبه‌بندی آن کاهش یافته است. اعضای این نمایش برای جذب بینندگان بیشتر دعوت عجیبی را به یک مکان با نام قلعه قتل می‌پذیرند. جایی که، همانطور که می‌توان از مکانی با نام قلعه قتل انتظار داشت، همه چیز به سرعت رو به وخامت پیش می‌رود. ظاهرا تاریخ انتشار قسمت The Devil in Me ماه گذشته نیز به صورت آنلاین فاش شده بود، اگرچه اخبار اعلام شده گزارش داده بود که بازی در ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ عرضه می‌شود.

با اینکه سوپرمسیو گیمز اخیرا عنوانی غیر مرتبط با مجموعه The Dark Pictures Anthology در قالب بازی The Quarry منتشر کرده است، اما به نظر نمی‌رسد کار این شرکت بر روی مجموعه داستان‌های ترسناک Dark Pictures تمام شده باشد و بازیکنان در آینده نیز شاهد محتوای بیشتری از این مجموعه خواهند بود. در اوایل سال جاری، استودیو اعلام کرد که پنج بازی دیگر در مجموعه The Dark Pictures Anthology آماده کرده است، به این معنی که حتی اگر قسمت The Devil in Me تا حدودی به عنوان یک بخش پایانی برای چهار بازی اول عمل کند، به زودی بازی‌های بیشتری از راه خواهند رسید.

با توجه به اینکه تاریخ انتشار بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me در ماه نوامبر تعیین شده است به نظر می‌رسد که این بازی اولین عنوان از چند نسخه بزرگ ژانر وحشت باشد که در اواخر سال ۲۰۲۲ و اوایل سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شوند. پس از انتشار The Devil in Me بازی The Callisto Protocol در ماه دسامبر و بازسازی بازی مورد انتظار Dead Space در ماه ژانویه عرضه خواهند شد و طرفداران بازی‌های ترسناک به محتوای مورد علاقه خود دسترسی خواهند داشت.

بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me در روز ۲۷ آبان ماه منتشر می‌شود و برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس خواهد بود.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا قسمت‌های قبلی را هم بازی کرده بودید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا