بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope تابستان سال بعد منتشر خواهد شد

منتظر یک ماجرای ترسناک دیگر باشید

شرکت Bandai Namco اعلام کرد بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope که دومین نسخه از این مجموعه پس از Man of Medan به حساب می‌آید، تابستان سال آینده منتشر خواهد شد.

استودیوی Supermassive Games که بیشتر شهرت خود را با ساخت عنوان ترسناک Until Dawn کسب کرده است، سال ۲۰۱۹ میلادی عنوانی با نام Man of Medan را منتشر کرد که اولین قسمت از مجموعه‌ی ترسناک The Dark Pictures Anthology محسوب می‌شود؛ مجموعه‌ای که در هر قسمت روی یک داستان متفاوت با شخصیت‌های جدید تمرکز خواهد کرد. حالا این استودیو به همراه شرکت Bandai Namco سازنده‌ی بازی تاریخ انتشار قسمت جدید را منتشر کرده‌اند.

قسمت جدید که Little Hope نام دارد، اولین بار در انتهای بازی قبلی و با یک تیزر پس از فهرست سازندگان نمایش داده شد و همان‌جا مشخص گردید که Will Poulter بازیگر فیلم‌های The Revenant و فیلم تعاملی Black Mirror: Bandersnatch به عنوان یکی از نقش‌های اصلی در آن حضور دارد. حالا تریلر جدیدی که منتشر شده است، تاریخ انتشار بازی را تابستان سال آینده اعلام می‌کند. این تریلر در واقع شامل واکنش استریمرها و یوتیوبرهای مختلف نسبت به تجربه‌ی Man of Medan است و تنها در انتهای آن تاریخ عرضه‌ی Little Hope ثبت می‌شود.

داستان بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope در یک شهر مشهور جریان دارد که حالا به مکانی متروکه و منزوی تبدیل شده است. چهار دانشجو به همراه یک پروفسور طی گرفتاری در مه به این شهر می‌رسند و گرفتار مناظر کابوس‌واری می‌شوند که آن‌ها را رها نمی‌کند و آن‌ها قصد رهایی از آن را دارند. بازی همچون Man of Medan قابلیت بازی به صورت کوآپ را هم خواهد داشت.

بازی روی همان پلتفرم‌های قسمت اول یعنی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا