#مهسا_امینی

تیزر گیم‌پلی The Dark Pictures Anthology با نام House of Ashes منتشر شد

تریلر کامل در تاریخ ۶ خرداد منتشر خواهد شد

تیزر گیم‌پلی The Dark Pictures Anthology با نام House of Ashes منتشر شد نیما خدارحمی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی

سومین نسخه از سری بازی The Dark Pictures Anthology با نام House of Ashes دردست توسعه بوده و استودیو Supermassive با انتشار تیزری کوتاه قصد دارد ما را بیشتر با این بازی آشنا کند.

استودیو Supermassive همچنین اعلام کرد که این تیزر بخشی از تریلر روز ۲۷ می، برابر با ۶ خرداد ماه خواهد بود که بیشتر به جزئیات اشاره داشته و در آن روز نگاه عمیق‌تری به این بازی خواهیم داشت. سال ۲۰۰۳ در سایه کوه‌های زاگرس در کشور عراق، گروهی نظامی توسط نیروهای عراقی مورد حمله قرار می‌گیرد. درنتیجه جنگ و شلیک گلوله، زمین به‌لرزه درآمده، دهان باز کرده و نیروهای هر دو سمت پایین می‌افتند. طی سقوط، آن‌ها خود را در خرابه‌های معبدی سومری پیدا کرده و تمام ارتباطات رادیویی نیز از کار می‌افتند. حال تمام شخصیت‌های بازی ما در دنیایی باستانی، زیرزمینی و ترسناک گیر افتاده به‌دنبال راه فرار هستند، فارغ از اینکه چیزی باستانی و شیطانی در سایه‌ها از خواب برخیزیده و بوی طعمه تازه به مشامش خورده است.

نسخه دوم بازی با نام Little Hope در ماه اکتبر سال گذشته میلادی انتشار یافته و پیش از آن نسخه اول با نام Man of Medan در آگوست سال ۲۰۱۹ عرضه شد. بازی Little Hope بیانگر داستان چهار دانشجو و استادشان، محبوس در مه تعجب برانگیز شهری متروکه بود. آن‌ها در تلاش برای فرار کردن از این شهر مرموز، با گذشته شهر و ارواحی که این منطقه را تسخیر کرده‌اند روبه‌رو می‌شوند. آن‌ها برای زنده ماندن باید رازهای پشت پرده این شهر را حل کنند.

بازی Man of Medan نیز داستان چهار آمریکایی را روایت می‌کند که به‌همراه یک کشتی و کاپیتان آن به‌منظور یافتن باقی مانده هواپیمایی مربوط به جنگ جهانی دوم دل به دریا می‌زنند، بی‌خبر از اینکه شروع سفر تنها آرامش قبل از طوفان بوده و تمام دنیا پس از گشت‌وگذار روی سر آن‌ها خراب می‌شود.

بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes طی سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس منتشر خواهد شد. سری بازی The Dark Pictures Anthology بدون شک یکی از بهترین بازی‌های سبک ترسناک دنبال دار سال‌های اخیر بوده و توانسته نام خود را درمیان بهترین بازی‌های این سبک ثبت کند. حال باید دید نسخه سوم این بازی تاچه میزان می‌تواند به موفقیت برسد و تیم توسعه دهنده چه تعبیراتی برای جذاب‌تر کردن این بازی اندیشیده است. آیا شما دو نسخه پیشین این بازی را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما درباره این سری بازی به‌اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا