#مهسا_امینی

آیا شاهد بازگشت استورم‌فرانت در فصل سوم The Boys خواهیم بود؟

بازیگر این نقش پاسخ می‌دهد

بازگشت استورم‌فرانت در فصل سوم The Boys

آیا کش بازیگر آمریکایی در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود به سوالی پیرامون بازگشت استورم‌فرانت در فصل سوم The Boys پاسخ داد.

[در صورت عدم تماشای فصل دوم از خواندن مطلب خودداری کنید] آیا کش (Aya Cash) یک هنرپیشه‌ی آمریکایی است که در میان علاقه‌مندان به سریال با You’re the Worst محصول شبکه‌ی فاکس شناخته می‌شد. او در سال ۲۰۲۰ میلادی با استودیوی آمازون قرارداد همکاری امضا کرد تا در فصل دوم The Boys به نقش‌آفرینی بپردازد کش، نقش یک ابرقهرمان جدید به نام استورم‌فرانت را جلوی دوربین ایفا کرده است. در حالی که انتظار می‌رفت کلارا ریسینگر باعث تغییر شرایط شود، مشخص شد او حین جنگ جهانی دوم یک نازی بود و در حال حاضر هم به برتری ابرقهرمانان نسبت به انسان‌های عادی اعتقاد دارد. او همچنین سال‌ها قبل همسر موسس شرکت Vought بود.

استورم‌فرانت پس از پیوستن به فصل دوم The Boys رابطه‌ی خطرناکی را با هوم‌لندر آغاز کرد. در حالی که به نظر می‌رسید این رابطه مزایای بسیاری برای هردویشان داشته باشد، اتفاقات شوکه‌کننده‌ای در انتهای فصل رخ داد. وقتی استورم‌فرانت بکا بوچر را تهدید کرد، رایان به واسطه‌ی قدرت‌های فراطبیعی خود به عضو The Seven آسیب‌های شدیدی رساند. کلارا ریسینگر در پی این اتفاق دست‌ها و پاهای خود را از دست داد. با وجود چنین شرایطی، اریک کریپک (Eric Kripke) شورانر سریال تایید کرد استورم‌فرانت همچنان زنده است. هر چند، اشاره‌ای به بازگشت یا عدم بازگشتش نکرد.

آیا کش به بهانه‌ی فیلم جدیدش که We Broke Up نام داشته و در ماه آینده‌ی میلادی اکران خواهد شد، مصاحبه‌ای را با وب سایت Entertainment Weekly انجام داد. مطابق انتظار، یکی از سوالات بازگشت استورم‌فرانت در فصل سوم The Boys اختصاص داشت. کش در پاسخ جملاتی را به زبان آورد که طرفداران با شنیدنشان چندان خوشحال نخواهند شد:

خود هم نمی‌دانم استورم‌فرانت در فصل سوم The Boys حضور دارد یا خیر.

در حال حاضر روی سریال This Country برای شبکه‌ی فاکس کار می‌کنم. [در ضمن] قرارداد من برای حضور در The Boys تنها یک سال بود. چه کسی از آینده خبر دارد؟ شاید از جلوه‌های ویژه برای نشان دادن استورم‌فرانت استفاده کردند.

تیم‌های تولید معمولا مدت‌ها قبل از اینکه پروژه وارد فاز فیلمبرداری شود با بازیگران هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند. از آن‌جایی که فیلمبرداری فصل سوم The Boys هم اکنون در حال حاضر انجام بوده و تا به این لحظه تماسی با آیا کش برای حضور گرفته نشده، می‌توان مطمئن بود استورم‌فرانت در قسمت‌های جدید جایگاهی ندارد. هر چند، زنده بودن این شرکت امکان بازگشت او طی فصل‌های بعدی را فراهم ساخته است.

در خبری مرتبط، چندی پیش کاتیا وینتر (Katia Winter) به فصل سوم The Boys پیوست. او نقش لیتل نینا (نینای کوچک) را جلوی دوربین ایفا می‌کند که در واقع یکی از بزرگترین خلافکارهای روسیه به شمار می‌رود. او همکاری نزدیکی با شرکت Vought داشته و قبلا از ماده‌ی Compound V برای خلق ابرقهرمانان متعددی استفاده کرده بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا