1%
  • 0/10

پوسترهای فصل چهارم سریال The Boys با محوریت هوملندر و بیلی بوچر منتشر شدند

تعداد پوسترها به رقم ۲ می‌رسد

پوسترهای فصل چهارم سریال The Boys با محوریت هوملندر و بیلی بوچر منتشر شدند ۰ ۱۸ آبان ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پوسترهای فصل چهارم سریال The Boys

پوسترهای فصل چهارم سریال The Boys که اخیراً در شبکه اجتماعی ایکس منتشر شده‌اند، هوملندر و بیلی بوچر را به تصویر می‌کشند.

The Boys یک سریال لایو اکشن و ابرقهرمانی بوده اما از بسیاری جهات با همتایانش تفاوت دارد. ابرقهرمانان در این سریال شخصیت‌های شروری بوده و تنها به فکر منافع خود هستند. شخصیت‌های مثبت داستان هم گروهی از انسان‌های عادی بوده که قصد دارند پشت پرده ابرقهرمانان را فاش کرده و از ماهیت و اهداف اصلی‌شان پرده بردارند. محصول مشترک آمازون و سونی همچنین محتوای حساسیت برانگیز زیادی را در خود جای داده که برای مثال می‌توان به صحنه‌های اکشن خشونت بار اشاره کرد.

حدوداً یک سال پس از پخش فصل سوم The Boys، سریالی بنام Gen V از طریق آمازون پرایم ویدیو منتشر شد. این اثر درباره نوجوانانی است که به دانشگاه گدالکین رفته‌اند تا نحوه کنترل و استفاده از قدرت‌های خود را یاد گرفته و رسماً به ابرقهرمان تبدیل شوند. جن وی بعنوان یک اسپین آف The Boys معرفی شد و به همین دلیل، گمان می‌رفت تنها هدف از تولیدش گسترش جهان داستانی باشد. حالا می‌دانیم اتفاقات قسمت پایانی به قسمت اول فصل چهارم پسران ربط دارد.

آمازون پرایم ویدیو پوسترهای فصل چهارم سریال The Boys را منتشر کرده که یک پوستر روی هوملندر و یک پوستر هم روی بیلی بوچر تمرکز دارد. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

در فصل چهارم سریال The Boys شاهد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا خواهیم بود. با توجه به پوسترها، می‌توان گفت نتیجه انتخابات مطابق میل هوملندر و برخلاف میل بیلی بوچر خواهد بود. همچنین پیش بینی می‌شود با توجه به اتفاقاتی که در انتهای سریال Gen V رخ داد، بیلی بوچر در قسمت‌های جدید به تاسیسات مخفی The Woods برود.

پوسترهای فصل چهارم سریال The Boys تایید کردند قسمت‌های جدید در سال آینده میلادی از راه می‌رسند. متاسفانه تاریخ دقیق پخش فعلاً مشخص نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments