فصل دوم سریال The Boys شهریور ماه از راه می‌رسد

قسمت‌های جدید به صورت هفتگی پخش خواهند شد

تاریخ انتشار فصل دوم The Boys

استودیوی آمازون در جریان لایو استریمی که اخیرا برگزار شد تاریخ انتشار فصل دوم The Boys را اعلام کرد. قسمت‌های جدید در شهریور پخش خواهند شد.

سریال The Boys یک اقتباس از کمیک بوک‌هایی به همین نام نوشته‌ی گارث انیس (Garth Ennis) است که فصل اول آن اواخر تابستان سال گذشته‌ی میلادی از طریق سرویس اشتراکی پرایم ویدیو پخش شد. داستان در دنیایی روایت می‌شود که ابرقهرمانان در ظاهر به انجام اعمال خیرخواهانه مشغول هستند اما در باطن از قدرت و محبوبیت خود سوء استفاده می‌کنند. شخصیت‌های اصلی هم چند انسان عادی هستند که یک گروه تشکیل داده و هر کدام بنا به دلایلی می‌خواهد جلوی ابرقهرمانان را گرفته و درباره‌ی کارهایشان افشاسازی کند. در ضمن، داستان یک شخصیت اصلی دیگر هم دارد که ابرقهرمان بوده و با نام استارلایت شناخته می‌شود. او سعی دارد فساد موجود در میان ابرقهرمانان را از بین ببرد.

اقتباس تلویزیونی کمیک بوک‌های پسران به محض انتشار روی سرویس پرایم ویدیو تحسین منتقدان را برانگیخت و بازخوردهای مثبتی را از سوی آن‌ها دریافت کرد. این شرایط برای بازخوردهای دریافتی از مخاطبان هم صدق می‌کند. آن‌ها از کیفیت جدیدترین ساخته‌ی اریک کریپک (Eric Kripke) سازنده‌ی سریال Supernatural بسیار راضی بودند. برای اثبات این ادعا می‌توان به صحبت‌های جنیفر سالک (Jennifer Salke) مدیر استودیوی آمازون اشاره کرد. او گفته بود عملکرد The Boys طی دو هفته‌ی ابتدایی فراتر از انتظارات بوده و این سریال در حال حاضر یکی از پربازدیدترین محصولات اورجینال پرایم ویدیو است. همه‌ی این‌ها دست به دست هم داد تا ساخت فصل دوم مورد تایید قرار بگیرد؛ فصلی که اکنون می‌دانیم چه زمانی منتشر می‌شود.

استودیوی آمازون در جریان لایو استریمی که اخیرا برگزار شد، تاریخ انتشار فصل دوم The Boys را مشخص کرد. بر این اساس، مشترکان در تاریخ ۱۴ شهریور (مصادف با ۴ سپتامبر) قادر به تماشای سه قسمت ابتدایی خواهند بود. قسمت‌های باقی مانده هم به صورت هفتگی پخش خواهند شد، این در حالی است که تمامی قسمت‌های فصل اول در یک تاریخ و به صورت یکجا منتشر شده بودند. طبق توضیحاتی که از سوی سازندگان ارائه شده، وجود فاصله‌ی زمانی بین قسمت‌های جدید این اجازه را به مخاطبان می‌دهد تا به بحث و گفتگو درباره‌ی سریال پرداخته و سپس به تماشای قسمت جدید بنشینند. آن‌ها همچنین ابراز امیدواری کردند طرفداران عاشق فصل دوم شوند. در ادامه می‌توانید پوستری که برای فصل جدید طراحی شده است را مشاهده کنید:

نتفلیکس اولین سرویس اشتراکی بود که سیاست انتشار یکجای تمام فصل را اجرا کرد و سپس دیگر پلتفرم‌ها به الگوبرداری از آن پرداختند. عرضه‌ی همزمان تمامی قسمت‌های یک فصل این اجازه را به مخاطب می‌دهد تا خودش درباره‌ی نحوه‌ی تماشا تصمیم‌گیری کند. از همین رو، بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. با این حال، دیگر سرویس‌ها سعی کردند سیاست کاری مختص به خود را ایجاد کنند. برای مثال، هولو سه قسمت ابتدایی را به صورت همزمان منتشر کرده و قسمت‌های بعدی را با فاصله در دسترس قرار می‌دهد. هر کدام از این سیاست‌ها در عین حال که نقاط قوتی دارند، از تعدادی نقاط ضعف هم رنج می‌برند.

نظر شماره این باره چیست؛ با کدام سیاست موافق هستید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا