اولین تریلر سریال Gen V اسپین آف The Boys‌منتشر شد

توطئه در دانشگاه!

سرویس استریم پرایم ویدیو ساعاتی قبل به انتظارها پایان داد و نخستین تریلر سریال Gen V را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است.

The Boys یک سریال ابرقهرمانی بوده که چندان به کلیشه‌های ژانرش پایبند نیست. این اثر نه تنها المان‌های خشونت آمیز بسیاری را در خود جای داده، بلکه ابرقهرمان‌ها را انسان‌هایی فاسد به تصویر می‌کشد. در ضمن، محصول مشترک آمازون و سونی توانست نظر مثبت کارشناسان را جلب کرده و در زمینه آماز بازدید هم به یکی از موفق‌ترین سریال‌های سرویس پرایم ویدیو تبدیل شود. همین دستاورها باعث شد نه تنها ادامه سریال تولید شود، بلکه ساخت اسپین آفش در دستور کار قرار بگیرد.

اسپین آف The Boys با نام Gen V شناخته شده و اقتباسی آزاد از کمیک بوک We Gotta Go Now به شمار می‌رود. سازندگان طی دو سال گذشته جزئیات چندانی را از داستان به اشتراک نگذاشته و تنها اعلام کردند اتفاقات در دانشگاه گودالکین جریان داشته و حول محور تعدادی نوجوان می‌چرخد که دارای قدرت‌های فرابشری هستند. آن‌ها به گودالکین آمده‌اند تا پس از پشت سر گذاشتن آموزش‌های مختلف، فعالیت‌های ابرقهرمانانه خود را آغاز کنند.

سرویس پرایم ویدیو ساعاتی قبل تریلر سریال Gen V را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و اطلاعات بیشتری را از داستان فصل نخست در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. شخصیت اصلی، دختری نوجوان و سیاهپوست به نام ماری مورو است که می‌تواند از خون خود برای صدمه زدن به دیگران استفاده کند. او فردی بلندپرواز بوده و می‌خواهد با فارغ التحصیلی از گودالکین، به اولین ابرقهرمان زن و سیاهپوست گروه سون (Seven) تبدیل شود.

تریلر سریال Gen V در نیمه ابتدایی خود به آثار نوجوانانه شباهت داشته و سعی می‌کند شخصیت‌های مهم را معرفی کند. نیمه دوم شرایط کاملاً تغییر کرده و صحنه‌های خشونت آمیز شدیداً خودنمایی می‌کنند. در این بخش از تریلر همچنین فاش می‌شود در پشت پرده دانشگاه گودالکین یک توطئه بزرگ در حال رخ دادن است؛ توطئه‌ای که شخصیت‌های مهم داستان به طریقی از آن مطلع می‌شوند.

اگرچه اسپین آف The Boys روی شخصیت‌های جدیدی تمرکز دارد، مخاطب حین تماشای آن با چند چهره آشنا ملاقات می‌کند. تا به این لحظه بازگشت رجی فرانکلین با نقش آفرینی جسی تی. آشر (Jessie T. Usher)، اشلی برت با نقش آفریای کولبی مینیفی (Colby Minifie) و سولجر بوی با نقش آفرینی ینسن اکلس (Jensen Ackles) رسمی شده است.

فصل نخست سریال Gen V از هشت قسمت تشکیل شده و از تاریخ ۷ مهر (مصادف با ۲۹ سپتامبر) پخش آن آغاز خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا