عکس‌های جدید The Batman منتشر شد | بتمن، کت‌وومن و بالاخره پنگوئن!

این تصاویر در لیورپول ضبط شده‌اند

عکس‌های پشت صحنه‌ی The Batman

در حالی که روند فیلمبرداری در انگلستان همچنان ادامه دارد، وب سایت Just Jared عکس‌های پشت صحنه‌ی The Batman را به اشتراک گذاشت.

مت ریوز (Matt Reeves) که کارگردانی جدیدترین اقتباس از کمیک بوک‌های بتمن را بر عهده دارد، حدودا ۲۵ درصد از صحنه‌های مورد نیاز را ضبط کرده بود که مجبور شد به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا پروژه را متوقف کند. با اجرای محدودیت‌های سختگیرانه، شرایط انگلستان به میزان قابل‌توجهی بهبود یافت. در نتیجه، اجازه‌ی لازم برای آثار سینمایی و سریالی صادر شد تا فیلمبرداری را ادامه دهند. The Batman، یکی از چندین پروژه‌ای بود که با فرا رسیدن سپتامبر از سر گرفته شد. با وجود چالش‌های فراوان از جمله ابتلای رابرت پتینسون (Robert Pattinson) بازیگر نقش اصلی به کووید-۱۹، روند ضبط صحنه‌ها در انگلستان همچنان ادامه دارد.

وب سایت Just Jared ساعاتی قبل عکس‌های پشت صحنه‌ی The Batman را روی خروجی خود قرار داد. اینطور که به نظر می‌رسد، در هنگام تهیه‌ی تصاویر تیم تولید و بازیگران مشغول ضبط صحنه‌های مربوط به یک مراسم ختم در شهر لیورپول بودند. اینکه مراسم به کدام شخصیت تعلق دارد، در حال حاضر مشخص نیست. از نکات جالب‌توجه عکس‌ها می‌توان به چهره‌ی بسیار واضح پنگوئن با نقش‌آفرینی کالین فارل (Colin Farrell) اشاره کرد. اگرچه این شخصیت در نخستین تریلر فیلم حضور داشت اما بارش باران و همچنین نور کم باعث شده بود تا گریم سنگین فارل چندان به چشم نیاید اما این موضوع در عکس‌های جدید به خوبی قابل‌مشاهده است.

گریم انجام شده روی صورت کالین فارل به قدری زیاد است که اگر اطلاعاتی از بازیگر نقش آن وجود نداشت، احتمالا کسی نمی‌توانست نام بازیگر نقش پنگوئن را حدس بزند. وظیفه‌ی انجام گریم بر عهده‌ی مایکل مارینو (Michael Marino) قرار داشته است. او اواسط دهه‌ی ۹۰ میلادی رسما وارد حوزه‌ی فیلمسازی شد و طی این مدت روی آثار قابل‌توجه بسیاری کار کرده است که برای مثال می‌توان به I Am Legend محصول سال ۲۰۰۷، Black Swan محصول سال ۲۰۱۰، The Irishman محصول سال ۲۰۱۹ اشاره کرد. در ضمن، دیگر تصاویر تهیه شده از پشت صحنه‌ی The Batman، رابرت پتینسون و زوئنی کراویتز (Zoë Kravitz) را نشان می‌دهند.

طبق اطلاعات موجود، در زمان رخ دادن اتفاقات The Batman تنها دو سال از تبدیل شدن بروس وین به بتمن می‌گذرد. از همین رو، او همچنان مشغول آزمون و خطار بوده تا بتواند روش‌های موثر برای رسیدن به اهدافش را پیدا کند. در همین حین، ریدلر مرتکب قتل‌هایی شده و از این طریق ابرقهرمان شنل پوش را به یک بازی دعوت می‌کند. ظاهرا این بازی با فساد عظیمی که بر گاتهام سایه افکنده و هچنین گذشته‌ی خانواده‌ی وین در ارتباط است. به غیر از نام‌های اشاره شده، چهره‌های مشهور دیگری هم در تیم بازیگر حاضر هستند که برای مثال می‌توان به جفری رایت (Jeffrey Wright) در نقش کمیسر گوردون و اندی سرکیس (Andy Serkis) در نقش آلفرد پنی‌ورث اشاره کرد.

در انتها، لازم به ذکر است The Batman پس از دو تاخیر در تاریخ ۱۳ اسفند همان سال (مصادف با ۴ مارس سال ۲۰۲۲) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا