پوسترهای جدید فیلم The Batman منتشر شد

Unmask the Truth

پوستر شخصیت های فیلم The Batman

با گذشت یک ماه از آغاز سال نو میلادی، حدودا یک ماه تا اکران  فیلم The Batman فاصله داریم. طی روزهای گذشته و با آغاز ماه جدید، کمپانی Warner Brothers Pictures مجموعه‌ای از پوسترهای جدید فیلم The Batman را منتشر کرده است.

تصاویر منتشرشده هر یک از طرفداران شوالیه تاریکی را برای تماشای فیلمی به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) بیش‌تر تشویق می‌کند. پوسترهای جدید فیلم The Batman، شخصیت‌های «ریدلر» با نقش آفرینی پل دانو (Paul Dano)، «بتمن» با بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson)، «زن گربه‌ای» اثر زوئی کراویتز (Zoë Kravitz) و «پنگوئن» با حضور کالین فارل (Colin Farrell)، و همچنین پیامی با مضمون «حقیقت را فاش کن» را در برمی‌گیرد.

علی‌رغم وجود تشابه میان پوسترهای جدید و پوسترهای پیشین، تم سیاه و سفید پوسترهایی که به‌تازگی منتشر شده اند، ماهیت وهم‌انگیز پیام موجود در پوستر‌ها را بیش‌تر نمایان می‌کنند و بر فضای خاکستری داستان جنایی فیلم تاکید دارد.

پس از انتشار پوسترها، روز جمعه، ۴ فوریه قطعه موسیقی جدیدی از آلبوم ریدلر، ساخته‌شده توسط مایکل جاکینو (Michael Giacchino)، منتشر شد که احتمالاً حاوی نشانه‌ها و پیام‌های پنهان دیگری‌ست. برای دانلود این قطعه موسیقی به کانال تلگرام رسانه سرگرمی مراجعه کنید.

شمارش معکوس برای انتقام ریدلر رسماً آغاز شده است و فیلم The Batman سرانجام در تاریخ ۱۳ اسفند (۴ مارس ۲۰۲۲) به‌صورت انحصاری در سینماها اکران خواهد شد. پوسترهای جدید فیلم The Batman را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

برای دانلود عکس‌های با کیفیت می‌توانید به تلگرام رسانه سرگرمی مراجعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا