#مهسا_امینی

نگاهی تازه به شخصیت بتمن در پوسترهای جدید

خیزش بتمن از میان سایه‌ها

پوستر جدید فیلم بتمن در رسانه سرگرمی

پوسترهای جدید فیلم The Batman به نظر می‌رسد که نگاه‌های تازه‌ای به قهرمان اصلی با هنرنمایی رابرت پتینسون و کت‌ وومن، (با بازیگری زوئی کراویتز) و یک شعار بکر برای فیلم ارائه می‌کنند.

ریبوت ماجراهای بروس وین در مدیوم سینما، به دومین سال مبارزه او با جرم و جنایت در نقش بتمن متمرکز خواهد بود؛ زیرا او شبکه بزرگی از فساد را در زادگاهش شهر گاتهام کشف می‌کند. او نبرد خود را برای عدالت پیچیده‌تر می‌بیند، زیرا قاتل زنجیره‌ای معروف ریدلر شروع به ایجاد وحشت در کلان شهر می‌کند.

گروه بازیگران این سریال را پتینسون در کنار کراویتز، پل دانو در نقش ریدلر، جفری رایت در نقش جیم گوردون کمیسر پلیس شهر گاتهام، جان تورتورو در نقش گانگستر کارمین فالکون، اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی‌ورث و کالین فارل در نقش اسوالد کوبل‌پات، معروف به پنگوئن، تشکیل می‌دهند.

راه‌اندازی مجدد فرانچایز فیلم از مت ریوز است که فیلمنامه را با پیتر کریگ نوشت و از کتاب‌های مصور «Year One»،«The Long Halloween» و «Ego» در تلاش برای کشف بهتر شخصیت کارآگاه و مهارت‌هایش الهام گرفت. پس از تأخیرهای متعدد تولید و اکران به دلیل همه‌گیری مداوم ویروس کرونا بتمن در نهایت قرار است در تاریخ ۴ مارس ۲۰۲۲ اکران شود.

در حالی که تنها چند ماه تا اکران فیلم باقی مانده است، پوسترهای جدید بتمن از طریق اکانت Binge Watch This در توییتر منتشر است. هنر کلیدی این پوسترها نگاه‌های جدیدی‌ست که به پتینسون به عنوان قهرمان و کت وومن کراویتز ارائه می‌کند و همچنین شعار جدیدی تحت عنوان «من سایه‌ها هستم» را نشان می‌دهد. پوسترهای جدید فیلم بتمن را در زیر ببینید:

با توجه به تمایل این شخصیت به سخنرانی‌های فلسفی در مورد کارش در شب و تجسم شب، شعار جدید بتمن مطمئناً با روحیه او سازگاری دارد و مورد استقبال هواداران قرار خواهد گرفت. زمانی که تام هاردی در سه گانه کریستوفر نولان تجسم کریستین بیل را به خاطر پذیرفتن سایه‌ها، در حالی که در آن به دنیا آمده بود و توسط آن شکل گرفته بود، مورد انتقاد قرار داد، چنین عبارت جذابی به طور قابل توجهی علیه او در فیلم «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد»، شکل گرفت. بازاریابی فیلم بتمن و استفاده از پالت رنگ قرمز و مشکی در پوسترها و تریلرهایی که تاکنون منتشر شده‌اند، با هویت فیلم مطابقت دارند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا