1%
  • 10/10

روند نگارش فیلمنامه Batman 2 هم‌چنان ادامه دارد

جیمز گان توضیح می‌دهد

روند نگارش فیلمنامه Batman 2 هم‌چنان ادامه دارد ۱ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
نگارش فیلمنامه Batman 2

جیمز گان به تازگی اطلاعاتی در خصوص روند نگارش فیلمنامه Batman 2 ارائه کرده و توضیح داده که چه زمانی روند آن ممکن است تکمیل شود.

ساخت فیلم سینمایی The Batman Part 2 هم‌اکنون در مرحله نوشتن فیلمنامه قرار دارد و جیمز گان (James Gunn) به عنوان یکی از مدیران فعلی استودیوهای دی‌سی (DC Studios) توضیح مشخصی ارائه کرده که چه زمانی کار آن به اتمام خواهد رسید: هر زمانی که نویسنده و کارگردان این اثر یعنی مت ریوز (Matt Reeves) پایان آن را اعلام کند.

طبق معمول جیمز گان در شبکه اجتماعی فعال بوده و به تازگی پاسخی به پرسش چند مورد از طرفداران دی‌سی در خصوص نسخه دوم فیلم The Batman ارائه کرده است. در همین راستا یکی از طرفداران از گان پرسیده که آیا روند نگارش فیلمنامه Batman 2 هم‌چنان ادامه دارد؟ که در پاسخ گان پاسخ مثبت ارائه کرد. پس از آن طرفدار دیگری سوال کرد که “به نظر شما چه زمانی فیلمنامه پایان می‌یابد؟” که گان جواب داد “هر زمان که به نظر مت ریوز، فیلمنامه آماده باشد.”

مت ریوز به همراه متسون تاملین (Mattson Tomlin) که سابقه کار روی آثاری چون Project Power و Terminator Zero را در کارنامه دارد مشغول کار روی نگارش فیلمنامه Batman 2 است. هیچ گونه جزئیاتی در خصوص طرح داستانی این فیلم ارائه نشده اما اطلاعات بزرگ‌تری در خصوص فرنچایز The Batman وجود دارد که می‌تواند تعیین کند چه ایده‌هایی می‌توان از داستان این فیلم داشت.

در ابتدا باید به سریال Penguin که سریال فرعی از دنیای The Batman محسوب می‌شود و برای پخش در سال 2024 برنامه‌ریزی شده اشاره کنیم. این سریال قرار است داستان فیلم نخست را ادامه دهد که طی آن اسوالد کابل‌پات یا همان شخصیت پنگوئن در تلاش است تا پس از مرگ شخصیت کارمین فالکونی و هم‌چنین اتفاقاتی که شخصیت ریدلر رقم زده، کنترل شهر گاتهام را به دست بگیرد.

این سریال به هر شکل که دنبال شود فیلم The Batman Part 2 نیز باید به بررسی آن بپردازد که چگونه بروس وین یا بتمن با بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) تلاش می‌کند تا شهر را از وضعیت خطرناکی که در آن قرار دارد نجات دهد. این فیلم قرار است از ماه آپریل سال 2025 وارد مرحله تولید و فیلمبرداری شود و انتشار آن برای اکتبر سال 2026 برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments