تصاویر جدید The Adam Project با نقش‌آفرینی رایان رینولدز منتشر شد

این فیلم توسط نتفلیکس ساخته می‌شود

تصاویر جدید The Adam Project

رایان رینولدز هنرپیشه و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی تصاویر جدید The Adam Project را از طریق حساب اینستاگرام خود منتشر کرد.

اوایل اردیبهشت سال جاری بود که وب سایت The Hollywood Reporter گزارشی را منتشر و اعلام کرد شاون لوی (Shawn Levy) و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در ساخت یک فیلم ماجراجویی با محوریت سفر در زمان همکاری می‌کنند. این پروژه سال‌ها قبل تحت عنوان Our Name Is Adam شناخته می‌شد اما به مرور زمان نامش تغییر کرد و حالا The Adam Project نام دارد. پیش از اینکه نتفلیکس به پروژه اضافه شده و وظیفه‌ی نشر را بر عهده بگیرد، پارامونت پیکچرز قصد داشت این فیلمنامه را جلوی دوربین ببرد. پارامونت حتی با ایوان ریتمن (Ivan Reitman) و تام کروز (Tom Cruise) به توافق رسیده و قرار بود کارگردانی و نقش اصلی را به آن‌ها بسپارد. این پروژه بنا به دلایلی نامشخص به سرانجام نرسید.

رایان رینولدز ساعاتی قبل تصاویر جدید The Adam Project را از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. این تصاویر که تعدادشان به رقم چهار می‌رسد هیچ گونه اطلاعات جدیدی را فاش نمی‌کنند. در ضمن، همزمان با رینولدز، مارک رافلو (Mark Ruffalo) تصویر دیگری را از این فیلم علمی تخیلی منتشر کرد. در ادامه می‌توانید تمامی تصاویر را مشاهده کنید:

با توجه به اندک اطلاعات موجود، داستان درباره‌ی مردی میانسال به نام آدام است که به گذشته سفر می‌کند تا نسخه‌ی ۱۳ ساله‌ی خود را یافته و به کمک او، مقابل پدرش ایستاده و جهان را نجات دهد. رایان رینولدز نقش آدام میانسال را ایفا می‌کند. والکر اسکوبل (Walker Scobell) و مارک رافلو هم به ترتیب به عنوان نسخه‌ی ۱۳ ساله‌ی آدام و پدر پروتاگونیست جلوی دوربین به نقش‌آفرینی می‌پردازند. در ضمن، رینولدز و رافلو تنها چهره‌های مشهوری نیستند که در این اثر حضور دارند. نام‌های جنیفر گارنر (Jennifer Garner) و زوئی سالدانا (Zoe Saldana) هم در تیم بازیگری دیده می‌شود. در حال حاضر اطلاعاتی از نقش‌هایشان در دسترس نیست.

The Adam Project، اولین همکاری رایان رینولدز و شاون لوی نیست. آن‌ها قبلا روی Free Guy کار کرده بودند که قرار بود سال گذشته‌ی میلادی به سینماها بیاید اما به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا اکرانش تا اواسط سال جاری به تعویق افتاده است. در ضمن، رینولدز و لوی تنها بازیگر و کارگردان The Adam Project نیستند. آن‌ها به واسطه‌ی شرکت‌های خود، یعنی Maximum Effort و Twenty-One Laps Entertainment وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی را هم به دوش می‌کشند.

نتفلیکس تا به این لحظه صحبتی از تاریخ انتشار The Adam Project به میان نیاورده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا