#مهسا_امینی

ویدیو بهترین دیالوگ های تانوس در دنیای سینمایی مارول

گفته های تایتان عصبانی

در ویدیو حاضر در این مطلب، می‌توانید شاهد بهترین دیالوگ های تانوس (Thanos)، یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های سه فاز اول دنیای سینمایی مارول باشید؛ تایتان عصبانی که قصد داشت تا با نابودی نیمی از جمعیت جهان، به باور خود، حیات موجودات زنده را نجات دهد.

تانوس، فرزند آلارس (Alars) یکی از مهم‌ترین شخصیت‌هایی است که تا به حال در دنیای مارول وجود داشته و به همین خاطر نیز کوین فایگی (Kevin Feige) هنگام پایه‌گذاری MCU او را به عنوان شرور بزرگ فازهای اول تا سوم در نظر گرفته بود.

تایتان بنفش و عصبانی جهان مارول از سال ۱۹۷۳ و در کمیک شماره ۵۵ سری The Invincible Iron Man حاضر شد؛ جایی که برای اولین بار مخاطبین سری کمیک‌های مارول با تانوس آشنا شدند و او رفته رفته در بسیاری از کمیک‌های دیگر نیز حاضر شد. با این وجود طرز فکر و کارهای تانوس یکی از نکات فوق‌العاده جالب او هستند که باعث هیجان‌انگیز شدن داستان‌های او می‌شوند.

این در حالی است که بهترین داستان تانوس همیشه درباره ماجراجویی او برای جمع کردن شش سنگ ابدیت بوده و به همین ترتیب نیز فایگی او را به جهان MCU اضافه کرد. با این وجود، جالب است بدانید که انگیزه تانوس برای به دست آوردن سنگ‌ها در جهان کمیک، این بود که بتواند روزی دل بانوی مرگ را به دست آورد، در حالی که نسخه سینمایی هرگز به دنبال چنین چیزی نبود و شخصیت‌پردازی فوق‌العاده جالبی برای او در نظر گرفته شده بود.

در حقیقت شاید بهترین دیالوگ های دنیای سینمایی مارول متعلق به تانوس باشند؛ به هر حال او ابرشروری بود که پای هدف خود ایستاد و با انجام دادن کارش و پاک کردن نیمی از جمعیت جهان، باعث شد تا واقعا منابع کافی برای نیمه دیگر باقی بماند و آن‌ها در رفاه بیشتری زندگی کنند! این یعنی حتی با وجود بد بودن راهی که تانوس انتخاب کرده بود،‌ حداقل می‌توان گفت که او طرز فکر مشخصی داشت و از هدفش دست نکشید. همچنین در این راه، تانوس همیشه گفته‌های فلسفی و خاصی داشت که در دو فیلم Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame شنونده آن‌ها بودیم.

به همین دلیل نیز در ویدیو جدید سرگرمی، سعی کردیم تا بخشی از بهترین دیالوگ های تانوس را جمع‌آوری کرده و در قالب یک ویدیو میکس در اختیار شما قرار دهیم.


guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا