آپدیت جدید Tetris 99 حالت نبرد جدیدی به آن اضافه می‌کند

حالا می‌توانید در قالب تیم به رقابت با هم بپردازید

آپدیت جدید Tetris 99

به‌تازگی بازی Tetris 99 یک آپدیت جدید دریافت کرده است که حالت Team Battle را به آن اضافه می‌کند. به این ترتیب می‌توانید در قالب تیم به رقابت با یکدیگر بپردازید.

حالت Team Battle به این صورت است که بازیکنان به چهار تیم تقسیم می‌شوند که هر کدام یک رنگ دارند و باید پیش از شروع مسابقه یکی را انتخاب کنید. هدف این است که در نهایت یک تیم به عنوان برنده باقی بماند. نکته اینجاست که حتی اگر یک نفر از یک تیم برنده شود، تمام اعضای آن برنده می‌شوند.

در کنار اضافه شدن این حالت، دهمین رویداد درون بازی هم آغاز می‌شود تا بهانه‌ای برای امتحان این حالت رقابتی باشد. در انتهای این رویداد ۹۹۹ بازیکن برتر هر کدام ۹۹۹ امتیاز طلایی دریافت خواهند کرد که می‌توانند از آن در eShop نینتندو استفاده کنند. مورد دیگری که در این آپدیت وجود دارد، قابلیت خرید تم ایونت‌های گذشته همچون Splatoon و Fire Emblem و تتریس گیم‌بوی با استفاده از امتیازات موجود است.

بازی Tetris 99 در واقع یک عنوان بتل رویال با محوریت بازی تتریس و در انحصار کنسول نینتندو سوییچ به حساب می‌آید. در صورتی که مشترک سرویس نینتندو سوییچ آنلاین باشید، قادر به تجربه‌ی این بازی به صورت رایگان خواهید بود. آپدیت جدید بازی که ورژن 2.1.0 محسوب می‌شود، همین حالا در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا