تماشا کنید: شخصیت های جدید بازی Tekken 8 از گذشته به این بازی می‌آیند

تکمیل خانواده کازاما برای اولین بار در تاریخ تکن!

تماشا کنید: شخصیت های جدید بازی Tekken 8 از گذشته به این بازی می‌آیند نیما خدارحمی ۱ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ تریلر بازی

فهرست شخصیت های بازی Tekken 8 روز به روز جذاب‌تر شده و صبر ما برای تجربه این بازی را کاهش می‌دهد. استودیو باندای نامکو قصد دارد برخی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این سری بازی را در اختیار طرفداران قرار دهد.

فهرست شخصیت های بازی Tekken 8 بازگشت برخی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای تکن را به این بازی، البته با ظاهری کاملا جدید و به روز شده نشان می‌دهد. این شخصیت‌ها پس از معرفی دوباره شخصیت‌های حاضر در مراسم The Game Awards سال ۲۰۲۲ توسط استودیو باندای نامکو (Bandai Namco) معرفی شدند. همچنین بد نیست اشاره داشت که تریلرهای به نمایش درآمده از این شخصیت‌ها، بسیار پر بارتر و جذاب‌تر از شخصیت‌های پیش‌تر معرفی شده این بازی مورد انتظار بودند.

شخصیت‌های بازگشته به بازی Tekken 8 شخصیت‌هایی چون پال فینکس (Paul Phoenix)، جک-۸ (Jack-8) یا شخصیت دوست داشتنی کینگ (King) نیستند. اولین شخصیت معرفی شده در این تریلرها، شخصیت لینگ ژیائویو (Ling Xiaoyu) بود. این شخصیت اولین مرتبه در بازی Tekken 3 حضور یافت که حال به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین شخصیت‌ها تلقی شده و نام او همیشه در کنار نام شخصیت معروف دنیای تکن یعنی جین کازاما (Jin Kazama) دیده می‌شود. استودیو باندای نامکو در این میان دو شخصیت دیگر را به این بازی افزود. یکی از این شخصیت‌ها شخصیتی معمولی بوده که چندان با او خاطره سازی نشده است. دیگر شخصیت برگرفته از بازی Tekken 7 به بازی Tekken 8 آمده و از محبوبیت ویژه‌ای در میان کاربران برخوردار است.

اولین شخصیت از این دو، استاد سبک وینگ چون کنگ فو، لروی اسمیت (Leroy Smith) بود. این شخصیت محبوبیتی ویژه در میان کاربران دارد. محبوبیت لروی اسمیت به حدی رسید که رپر معروف تی-پین (T-Pain) نیز این شخصیت را کازپلی کرد! نام این شخصیت در بازی Tekken 8 تغییر یافته و با نام Grandmaster of Drip شناخته می‌شود. از لحاظ حرکات، تغییرات چندانی در این شخصیت دیده نشده، با این حال به باور طرفداران ظاهر این شخصیت پیشرفتی چشمگیر و چشم نواز نسبت به بازی Tekken 7 داشته است. دیگر نکته‌ای که این شخصیت را در بازی Tekken 8 از همین حالا محبوب کرده، Rage Art او بوده که حرکت زیبای One-Inch Punch را در آن اجرا می‌کند.

دیگر شخصیت حضور یافته در بازی Tekken 8 شخصیت آسوکا کازاما (Asuka Kazama) بوده که اولین مرتبه در بازی Tekken 5 به عنوان یکی از هم خون‌های جین کازاما معرفی شد. این شخصیت در ابتدا کار خود را به عنوان شخصیتی مهم و راه حلی احتمالی برای مشکلات جین در برابر دیول جین (Devil Gene) و خانواده میشیما (Mishima) آغاز کرد، با این حال با گذشت سال‌ها نقش خود را به نحوی از دست داد. این شخصیت سبک مبارزاتی بسیار مشابه با شخصیت جون کازاما (Jun Kazama) داشته که به نوعی سبک مبارزاتی خانوادگی آن‌ها است. این موضوع را می‌توان از حرکات مشابه هر سه شخصیت خانواده کازاما متوجه شد. همانطور که می‌دانید شخصیت جون کازاما پس از ده سال به عنوان شخصیتی قابل بازی به دنیای تکن باز می‌گردد. بازی Tekken 8 اولین بازی بوده که هر سه شخصیت خانواده کازاما را به طور همزمان در نسخه‌های اصلی سری بازی تکن در خود دارد.

با حضور هر سه شخصیت از خانواده کازاما در بازی Tekken 8، بسیاری بر این باور هستند که جون و آسوکا تنها به دلیل درخواست طرفداران وارد بازی نشده و ارتباط مستقیم با داستان اصلی بازی خواهند داشت. اینگونه به نظر می‌رسد که حضور جون و آسوکا باعث شده ما بیش از مسابقه نهایی جین و کازویا (Kazuya) اطلاعات بسیار دقیق و مهمی از خانواده کازاما در این بازی به دست آوریم.

بازی Tekken 8 در حال حاضر برای رایانه شخصی و کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس در دست توسعه است. نظر شما درباره شخصیت های بازی Tekken 8 چیست؟ شما ورود دو شخصیت آسوکا و لروی اسمیت به این بازی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

3.6 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا