دکلان لونی از ایده‌های خود برای اسپین آف های Ted Lasso می‌گوید

چند ایده مختلف از کارگردان سریال

اسپین آف های Ted Lasso

دکلان لونی (Declan Lowney)، به تازگی درباره ایده‌های خود برای اسپین آف های Ted Lasso صحبت کرده است. این کارگردان گفته که چند ایده مختلف برای ادامه دادن سریال در ذهن دارد که در حال بررسی‌شان است.

زمانی که سریال محبوب سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال اپل تی‌وی‌پلاس (+Apple TV) یعنی Ted Lasso با انتشار قسمت آخر از فصل سوم به پایان رسید، هیچ اعلامیه رسمی‌ای مبنی بر این که این مجموعه تلویزیونی به طور کامل به پایان رسیده یا در آینده بازخواهد گشت، منتشر نشد. با این حال عده زیادی هستند که باور دارند این سریال روزی ادامه پیدا خواهد کرد، اما احتمالا بدون بازیگر اصلی‌اش یعنی جیسون سودیکیس (Jason Sudeikis). این بازیگر اظهار داشته که به دلیل پر بودن برنامه‌های کاری‌اش و همچنین دور بودن مکان فیلمبرداری این اثر در لندن از خانواده‌اش، باعث شده تا او دیگر امکان حضور در سریال Ted Lasso را نداشته باشد.

حالا به تازگی دکلان لونی، یکی از کارگردانان این مجموعه تلویزیونی مصاحبه‌ای با رسانه آواردز رادار (Awards Radar) داشته است که در آن درباره ایده‌هایش برای اسپین آف های Ted Lasso حرف زده است. او که تعدادی از بهترین قسمت‌های این سریال را از جمله قسمت پایانی فصل سوم را کارگردانی کرده، به احتمال ساخت یک اسپین آف با محوریت دو شخصیت کیلی (Keely) با بازی جونو تمپل (Juno Temple) و ربکا (Rebecca) با بازی هانا وادینگهام (Hannah Waddingham) اشاره کرد که در آن تیم فوتبال زنان ای‌اف‌سی ریچموند (AFC Richmond) را راه‌اندازی می‌کنند.

علاوه بر دکلان لونی از احتمال ساخت یک اسپین آف با محوریت شخصیت‌های روی (Roy) با بازی برت گلدشتاین (Brett Goldstein) و مربی بیرد (Coach Beard) با بازی برندن هانت (Brendan Hunt) گفت. آخرین اسپین آفی که او مد نظر دارد، ساخت یک سریال با محوریت تد لاسو و با بازی جیسون سودیکیس است که در آن این شخصیت به مربی‌گری در لیگ فوتبال در کانزاس می‌پردازد، هر چند او می‌گوید که فکر نمی‌کند اگر قرار به ساخت چنین سریالی باشد، به این زودی‌ها شاهد تولیدش باشیم.

سریال Ted Lasso موفق‌ترین و محبوب‌ترین سریال اپل تی‌وی‌پلاس است، بنابراین انتظار می‌رود تا پس از وقفه‌ای کوتاه شاهد ادامه پیدا کردن با حداقل یک اسپین آف باشیم، زیرا فصل سوم آن به شکلی پایان یافت که درهایی را برای روایت داستان‌های مختلف و جدید باز کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا