#مهسا_امینی

استودیو تیم نینجا تمایل به ساخت یک بازی کاملا جدید برای پلی‌استیشن 5 دارد

بازی جدید تیم نینجا، دنباله‌ی هیچ‌کدام از مجموعه‌های قبلی این استودیو نیست


استودیو تیم نینجا از تمایل خود به ساخت یک بازی کاملا جدید برای پلی‌استیشن 5 می‌گوید.

استودیو تیم نینجا سازنده چندین و چند مجموعه پرطرفدار در دنیای بازی‌های ویدیویی است. از این فرنچایزها می‌توان به Dead or Alive، نسخه‌های مدرن Ninja Gaiden و Nioh اشاره کرد. با این حال، این استودیو قصد دارد تا یک بازی کاملا جدید برای کنسول نسل نهمی سونی خلق کند.

به‌تازگی، رئیس این استودیو، یوسوکی هایاشی طی مصاحبه‌ای با شعبه پرتغال یوروگیمر از تمایل تیم نینجا برای ساخت یک بازی کاملا جدید برای پلی‌استیشن 5 گفته است. او در این مصاحبه گفت:

من معتقدم که که کنسول جدید به ما یک فرصت جدید را ارائه می‌کند تا بتوانیم یک بازی جدید روی پلی‌استیشن 5 خلق کنیم. ما بازی Nioh را برای پلی‌استیشن 4 ساختیم و قصد داریم یک چنین کاری برای پلی‌استیشن 5 هم انجام دهیم.

مطمئنا این اخبار نمی‌توانند بیانگر این باشند که تیم نینجا با ساخت یک بازی جدید، مجموعه‌هایی مثل Nioh و Ninja Gaiden را به طور کلی کنار بگذارند. چندی پیش، فامیهیکو یاسودا، کارگردان بازی Nioh 2 در مصاحبه‌ای گفت که تیم نینجا می‌داند که طرفداران به چه اندازه مشتاق دیدن نسخه جدیدی از مجموعه Ninja Gaiden هستند؛ با این حال، آنها در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت نسخه جدیدی از این فرنچایز ندارند اما امیدوار هستند که یک روز خبرهای خوبی به طرفداران این مجموعه بدهند.

نسخه بعدی مجموعه Nioh، یک پیش درآمد بر نسخه اول این سری به‌حساب می‌آید که در سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن 4 عرضه شد. مطابق اطلاعات منتشر شده، Nioh 2 گیمرها را کاملا به چالش خواهد کشید. نسخه‌ی اول این مجموعه یکی از سخت‌ترین و چالش‌برانگیزترین بازی‌های نسل هشتم کنسول‌ها محسوب می‌شد؛ باید دید که Nioh 2 هم به اندازه نسخه اول سری سخت خواهد بود یا اینکه کمتر گیمرها را به چالش می‌کشاند. این بازی در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۰ (۲۳ اسفندماه ۱۳۹۸) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا