تیک-تو: هزینه‌های پیش‌بینی شده‌ی ۲۰۲۳ به بازی GTA VI ارتباطی ندارد

از این بابت متاسفیم

تیک-تو: هزینه‌های پیش‌بینی شده‌ی ۲۰۲۳ به بازی GTA VI ارتباطی ندارد مهسا سپاهی ۰ ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی GTA VI

شرکت تیک-تو (Take-Two) می‌گوید اطلاعات مالی منتشر شده‌ی سال ۲۰۲۳، به پروژه‌ی ساخت بازی GTA VI مرتبط نیست.

درحالی که این روزها گمانه‌زنی‌های زیادی درمورد بازی GTA VI وجود دارد و افراد زیادی انتظار این بازی سرگرم‌کننده را می‌کشند، عده‌ای با انتشار گزارش پیش‌بینی مالی استودیوی تیک-تو امیدوار هستند این اطلاعات مالی به پروژه‌ی تولید Grand Theft Auto بعدی مرتبط باشد. نکته‌ی قابل توجه این گزارش آن است که شرکت تیک-تو طبق برنامه‌ی خود قصد دارد مبلغ ۸۹ میلیون دلار در سال مالی ۲۰۲۴ خرج کند. با وجود بالا بودن این مبلغ، اخیرا تیک-تو این حدس و گمان را به صورت رسمی رد کرده و می‌گوید این ارقام به تولید بازی GTA VI ارتباط ندارد.

همانطور که می‌دانید استودیوی راکستار یکی از چندین شرکت زیرمجموعه‌ی تیک-تو به‌شمار می‌رود. جف گراب، یکی از اعضای ونچربیت (VentureBeat)، بیانیه‌ای منتشر کرده و در آن گفته بودجه‌ی درنظر گرفته شده، برای استودیوهای داخلی مثل راکستار گیمز خرج نخواهد‌ شد. همچنین او به‌خاطر این سوء تفاهم پیش‌آمده ابراز تاسف کرده است.

از طرفی شرکت راکستار گیمز، توسعه‌ دهنده‌ی مجموعه‌ی Grand Theft Auto، همچنان به سکوت خود ادامه داده و قصد ندارد در مورد تاریخ انتشار بازی بعدی Grand Theft Auto توضیح دهد. با این وجود می‌دانیم راکستار گیمز و تیم توسعه‌دهنده احتمالا در حال کار روی پروژه‌ی بعدی این فرنچایز پرطرفدار هستند.

با تکذیب احتمال انتشار Grand Theft Auto VI در بازه‌ی زمانی ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴، مشخص نیست هزینه‌ی ۸۹ میلیون دلاری تیک-تو با چه هدفی خرج می‌شود و همچنان عده‌ای کنجکاو هستند تا در این مورد بدانند.

آخرین بازی سری محبوب Grand Theft Auto در ۲۶ شهریور سال ۱۳۹۲ (مصادف با ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۳) تحت عنوان Grand Theft Auto V منتشر شد. این عنوان GTA یکی از پرطرفدارترین بازی‌های این فرنچایز شمرده می‌شود که هنوز محبوبیت خود را حفظ کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا