پروژه‌ی بازسازی بازی Take-Two شامل هشت عنوان می‌شود

عنوان‌های محبوب در دست بازسازی هستند!

پروژه‌ی بازسازی بازی Take-Two شامل هشت عنوان می‌شود گلناز کیانی ۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازسازی بازی Take-Two

شرکت تیک تو اینتراکتیو (Take-Two interactive) به تازگی افشا کرده است که در برنامه‌های آینده این شرکت هشت پروژه‌ی بازسازی بازی وجود دارد. این پروژه‌ها ریمستر هشت عنوان محبوبی است که قبلا منتشر شده‌اند را شامل می‌شوند.

از زمانی که تیک تو این خبر را منتشر کرده است طرفداران حدس‌های زیادی درباره این هشت عنوان زده‌اند. مانند عنوان‌های پرطرفدار Red Dead Redemption و GTA 4 یا عنوان محبوب و قدیمی Bully. یکی از این بازی‌ها نسخه تلفن همراه Grand Theft Auto: The Trilogy است که احتمالا تا قبل از پایان ماه مارس ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. همچنین نسخه‌های بازسازی شده Max Payne و Max Payne 2 نیز در دست ساخت قرار دارند که به‌ صورت باندل بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی قابل اجرا خواهند بود. اگرچه هنوز ابهاماتی در خصوص اینکه آیا این دو بازی به صورت جدا بازسازی خواهند شد و یا هر دو در یک بازی خواهند بود نیز وجود دارد.

تیک تو در ارتباط با این پروژه‌ها نیز اضافه کرد که بازسازی‌ها، ریمسترها و پورت‌هایی که ساخته می‌شوند به هیچ عنوان شامل ساخت دنباله بازی‌های دیگر نخواهند شد. اگرچه نام بازی‌های دیگر همچنان افشا نشده‌اند اما تیک تو به طور خلاصه اشاره کرد که برخی از این پروژه‌ها شامل ساخت عناوین منتخب بازی‌های تلفن همراه به کنسول‌ها و یا رایانه شخصی می‌شوند. پس شاید بتوان امید داشت که در آینده بازی‌هایی مانند Farmville، Words With Friends و Merge Dragons را در پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 دید.

با وجود اینکه بسیاری از این عناوین مشخص نشده‌اند طرفداران امیدوارند که GTA 4 و Red Dead Redemption دو مورد از این بازی‌ها باشند. البته با توجه به عملکرد ناامیدکننده Grand Theft Auto: The Trilogy روی کنسول و رایانه شخصی شاید پروژه‌ی بازسازی این بازی تا بعد از انتشار قسمت ششم این فرنچایز پرطرفدار شروع نشود.

شایعات حول محور پروژه‌های بازسازی بازی Take-Two زیاد است و باید منتظر ماند تا خود شرکت تیک تو اخبار دقیق‌تری را به اشتراک بگذارد و چند عنوان بازی دیگر را هم لو بدهد!

نظر شما درباره پروژه‌های جدید چیست؟ آیا شما هم منتظر بازگشت GTA 4 هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا