#مهسا_امینی

سیلوستر استالونه در نقش ابرقهرمانی بازنشسته تریلر فیلم Samaritan

ابرقهرمانی که دیگر شکوه گذشته خود را ندارد

آمازون پرایم ویدئو (Amazon Prime Video) به تازگی تریلر فیلم Samaritan را منتشر کرده است که در آن شاهد ابرقهرمانی بازنشسته با نقش‌آفرینی سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) هستیم.

اینطور که به نظر می‌رسد، شرکت آمازون (Amazon) علاقه بسیار زیادی به ساخت فیلم‌ها و سریال‌های متفاوت درباره ابرقهرمان‌ها دارد که در آن شاهد روایت داستان‌های غیرمرسوم و بعضا عجیبی راجع به ابرقهرمانان هستیم. دو سریال Invincible و The Boys از آثار مهم آمازون در این زمینه هستند که تا به اینجا با موفقیت بسیار زیادی همراه بوده‌اند.

حالا اخیراً این شرکت در جدیدترین فیلم ابرقهرمانی خود به دنبال به اقتباس از رمان گرافیکی Samaritan، اثر براگی اف. شوت (Bragi F. Schut)، مارک الیونت (Marc Olivent) و رنزو پودستا (Renzo Podesta) رفته است. جولیوس ایوری (Julius Avery)، کارگردان فیلم‌های Son of a Gun و Overlord این فیلم را کارگردانی کرده است و براگی اف. شوت فیلمنامه آن را به نگارش درآورده است.

حالا آمازون پرایم ویدئو تریلر فیلم Samaritan را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است که در آن شاهد ابرقهرمان پیری هستیم که از مرکز توجه دوری می‌گند. این فیلم درباره پسر جوانی است که متوجه می‌شود سامریتان، یک ابرقهرمان مشهور، که گمان می‌کنند ۲۵ سال قبل پس از یک نبرد حماسی ناپدید شده است، ممکن است هنوز زنده باشد. این ار توجه زیادی بر واقع‌گرایی در زندگی میان سایه‌ها به عنوان یک ابرقهرمان دارد. این تریلر برای طرفداران فیلم Unbreakable چیزهای زیادی خواهد داشت. شما در زیر می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

به جز سیلوستر استالونه که نقش ابرقهرمان بازنشسته را که جو اسمیت (Joe Smith) نام دارد، بازی کرده است و پسر جوانی با بازی جوان والتون (Javon Walton) که قبلاً در سریال‌های معروفی مثل Euphoria و The Umbrella Academy به ایفای نقش پرداخته است، بازیگران دیگری از جمله مارتین استار (Martin Starr)، مویسس آریاس (Moises Arias)، داشا پولانکو (Dasch Polanco)، ناتاچا کرم (Natacha Karam)، پیلو اسبک (Pilou Asbaek)، جرد ادریک (Jared Odrick)، مایکل آرون میلیگان (Micheal Aaron Milligan)، و دیکون رندل (Deacon Randle) نیز در این فیلم به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.

فیلم Samaritan در ابتدا قرار بود تا در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ (۳۰ آبان ۱۳۹۹) اکران شود، زمانی که شرکت تولیدکننده آن یعنی مترو گلدوین مایر (Metro-Goldwyn-Mayer) هنوز توسط آمازون خریداری نشده بود، اما نهایتاً پس از تأخیر خوردن آن تا تاریخ‌های ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۱ آذر ۱۳۹۹) و ۴ ژوئن ۲۰۲۱ (۱۴ خرداد ۱۴۰۰) که در هیچ کدامشان شاهد اکران این اثر نبودیم، نهایتاً قرار است در ۲۶ آگوست ۲۰۲۲ (۴ شهریور ۱۴۰۱) این فیلم در سرویس امازون پرایم ویدئو منتشر شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا