#مهسا_امینی

دومین تریلر Sweet Tooth اطلاعات زیادی را از داستان فاش می‌کند

این ویدیو نزدیک به سه دقیقه زمان دارد

دومین تریلر Sweet Tooth اطلاعات زیادی را از داستان فاش می‌کند سورنا رضایی ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (تلویزیون)

در حالی که فاصله چندانی با پخش فصل اول نداریم، سرویس استریم نتفلیکس دومین تریلر Sweet Tooth را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده است.

جف لمیر (Jeff Lemire) یکی از فعالان صنعت کیم بوک است که موفق شد توانایی‌های خود را به اثبات رسانده و بدین طریق، روی شخصیت‌های پرطرفداری مانند مون نایت، گرین ارو، هاکای، مردان ایکس، جان کنستانتین، سوامپ ثینگ و زتانا کار کند. داستان‌هایی که برای مارول و دی‌سی نوشت، تنها آثار لمیر نیستند. او در سپتامبر ۲۰۰۹ کمیک بوک Sweet Tooth را منتشر کرد که مورد استقبال قرار گرفت تا نویسنده کانادایی بتواند ادامه‌اش را نوشته و به چاپ برساند. این کمیک بوک در ژانویه ۲۰۱۳ به انتها رسید. هر چند، دنباله‌اش تحت عنوان The Return در نوامبر سال گذشته میلادی به بازار آمد.

هولو پس از اینکه امتیاز Sweet Tooth را به دست آورد، در سال ۲۰۱۸ میلادی تصمیم گرفت با همکاری جیم میکل (Jim Mickle)، رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) و سوزان داونی (Susan Downey) یک سریال لایو اکشن بر اساسش بسازد. شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و هولو نهایتا امتیاز را به نتفلیکس سپرد. این سرویس استریم هم تغییری در تیم تولید به وجود نیاورد تا میکل همچنان نویسنده ارشد و شورانر باشد. او پنج فیلم سینمایی و یک سریال تلویزیونی ساخته اما هیچ کدام در میان عموم مخاطبان چندان شناخته‌شده نیستند.

طبق خلاصه داستانی که از Sweet Tooth منتشر شده، سریال درباره یک پسر بچه به نام گاس است که نیمه انسان-نیمه حیوان بوده و با پدر خود در جنگل زندگی می‌کند؛ زیرا گروهی از انسان‌ها تصمیم گرفته‌اند تمامی هیبریدها را شکار کنند. آن‌ها معقتد هستند نیمه‌ انسان-نیمه حیوان‌ها عامل شرایطی هستند که بر سیاره زمین حاکم شده و تمدن بشری را به نابودی کشانده است. گاس پس از ملاقات با یک مرد غریبه تصمیم می‌گیرد علیرغم تمامی خطرها، از جنگل خارج شده و به دنبال پرسش پاسخ‌های خود برود.

نتفلیکس چندی پیش دومین تریلر Sweet Tooth در کانال یوتیوب خود قرار داد. در ابتدا صحبت‌های پدر گاس را می‌شنویم. او می‌گوید حکومت زمین در اختیار افراد شروری قرار گرفت که همه چیز را در آستانه نابودی قرار داده بودند. طبیعت هم برای انتقام یک بیماری را در میان جمعیت انسان‌ها پخش کرد. در پی این اتفاق، نیمه انسان‌-نیمه حیوان‌ها متولد شدند که هیبرید نامیده می‌شوند. پدر در ادامه به فرزندش اخطار می‌دهد در صورت مواجهه با هر نشانه‌ای از انسان‌ها پنهان شود یا فرار کند. با اینحال، پروتاگونیست گرفتار شده و در آستانه اتفاقی ناخوشایند قرار دارد که غریبه‌اش جانش را نجات می‌دهد.

با توجه به آنچه در دومین تریلر Sweet Tooth به نمایش گذاشته می‌شود، گاس پس از ملاقات با جپرد تصمیم می‌گیرد سفری را به کلرادو آغاز کند. او به واسطه یک آگهی ایمان دارد در ایالت مزبور مکان امنی برای هیبریدها ساخته شده است در ادامه سه نکته مهم دیگر فاش می‌شود: نکته اول اینکه یک گروه از انسان‌ها همچنان به دنبال شکار نیمه انسان-نیمه حیوان‌ها هستند. نکته دوم اینکه گروهی دیگر از انسان‌ها از هیبریدها محافظت می‌کنند. اعضای این گروه از سلاح‌های سرد بهره می‌برند؛ نکته سوم و پایانی هم اینکه در گذشته جپرد چیزی وجود دارد که ترجیح می‌دهد درباره‌اش صبحت نکند.

فصل اول سوئیت توث ۸ قسمت داشته و در تاریخ ۱۴ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۴ ژوئن) منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا