نویسندگان و تهیه‌کنندگان Supernatural به سازندگان فصل سوم The Boys پیوستند

همکاران قدیمی مجدد با یکدیگر کار می‌کنند

نویسندگان و تهیه‌کنندگان Supernatural به سازندگان فصل سوم The Boys پیوستند عرفان بدری ۰ ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ آمازون
فصل سوم The Boys

وب‌سایت Variety به تازگی اعلام کرده است که تعدادی از نویسندگان و تهیه‌کنندگان سریال محبوب و پرطرفدار Supernatural، محصول شبکه‌ی CW به جمع سازندگان فصل سوم The Boys، سریال ابرقهرمانی و تحسین‌شده‌ی شرکت آمازون که اریک کریپک خالق آن است، پیوسته‌اند.

مدتی پیش بود که سریال Supernatural، پس از پخش ۱۵ فصل و ۳۲۷ قسمت طی بیش از ۱۵ سال، برای همیشه به پایان رسید. این سریال در مدت زمانی که به روی آنتن می‌رفت، با فراز و نشیب‌های بسیار زیادی همراه بود، اما بازهم تحت هر شرایطی بینندگان و طرفداران خود را داشت و توانست به کار خود ادامه بدهد. جرد پادالکی و جنسن اکلس که به ترتیب نقش شخصیت‌های سم وینچستر و دین وینچستر را ایفا می‌کردند، جزو بازیگران اصلی این مجموعه‌ی تلویزیونی بودند که با بازی فوق‌العاده‌ی خود توانستند تا لحظات بسیاد ماندگاری را در ذهن طرفداران ثبت کنند. اریک کریپک، خالق و از تهیه‌کنندگان اجرایی Supernatural، از مهم‌ترین اعضای تیم تولید این سریال بود که در سال ۲۰۱۹ با همکاری شرکت آمازون یک سریال ابرقهرمانی جدید و متفاوت را به نام The Boys و با اقتباس از یک مجموعه‌ی کتاب‌های کمیک با همین نام که اثر گرث انیس و دریک رابرتسون بود، تولید کرد.

سریال The Boys از همان ابتدای شروع به کار خود هم با تحسین منتقدان روبه‌رو شد و هم طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد، موفقیت این مجموعه‌ی تلویزیونی به قدری بود که خیلی زود برای فصل‌های بیشتر تمدید شد و اکنون پس از پایان فصل دوم، مخاطبان منتظر فصل سوم The Boys هستند.

اکنون وب‌سایت Variety گزارش داده است که تعدادی از نویسندگان و تهیه‌کنندگان سریال Supernatural به تیم سازنده‌ی The Boys پیوسته‌اند تا در فصل سوم آن، باری دیگر با اریک کریپک همکاری کنند.

اولین نویسنده‌ی تازه وارد در تیم The Boys، مردیت گلین است از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ به عنوان تهیه‌کننده و نویسنده در سریال Supernatural مشغول به کار بود. او به همراه دیوید دیر، نویسنده و هماهنگ‌کننده‌ی فیلمنامه Supernatural از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در سریال The Boys فعالیت خواهند کرد.

همچنین جیم مایکلز، از تهیه‌کنندگان Supernatural که بعد از مدتی تهیه‌کننده‌ی اجرایی شد و از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۲۰ بر روی این سریال کار کرد نیز تهیه‌کننده‌ی The Boys خواهد بود.

علاوه بر این‌ها مدتی پیش اعلام شده بود که جنسن اکلس، بازیگر نقش دین وینچستر قرار است تا در فصل سوم The Boys در نقش Soldier Boy ظاهر شود. همچنین Variety گزارش داده بود که در ادامه‌ی موفقیت دو فصل اول این سریال، شرکت آمازون قصد دارد یک اسپین‌آف با محوریت کالج ابرقهرمانان بسازد.

هنوز درباره‌ی زمان پخش فصل سوم The Boys اطلاعاتی نداریم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا