لوگان ویلیامز بازیگر سریال Supernatural در سن ۱۶ سالگی درگذشت

دلیل فوت فعلا مشخص نیست

لوگان ویلیامز بازیگر سریال Supernatural در سن ۱۶ سالگی درگذشت سورنا رضایی ۰ ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
بازیگر سریال Supernatural

لوگان ویلیامز که با ایفای نقش نسخه‌ی کودکی بری آلن در سریال The Flash محصول شبکه‌ی The CW به شهرت رسیده بود، در سن ۱۶ سالگی از دنیا رفت.

با توجه به گزارشی که از سوی The Tri-City News منتشر شده، لوگان ویلیامز (Logan Williams) در سن ۱۶ سالگی درگذشت. متاسفانه دلیل فوت او هنوز مشخص نشده است. ویلیامز در ونکوور کانادا به دنیا آمد و در حومه‌ی شهر کوکیتلام واقع در استان بریتیش کلمبیای کانادا بزرگ شد. او با ایفای نقش در فیلم سینمایی The Color of Rain در حالی که تنها ۱۰ سال سن داشت، به صورت حرفه‌ای وارد عرصه‌ی بازیگری شد.

عملکرد لوگان ویلیامز در نخستین تجربه‌ی بازیگری‌اش مورد توجه‌ی دیگر فیلمسازان قرار گرفت و باعث شد در چندین سریال تلویزیونی از جمله The Flash ،Supernatural و The Whispers به ایفای نقش بپردازد. او در اقتباس تلویزیونی فلش، به عنوان نسخه‌ی کودکی بری آلن جلوی دوربین رفت. ویلیامز به‌خاطر نقش‌آفرینی در این اقتباس تلویزیونی، جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد ۸ الی ۱۲ سال در یک سریال درام را از سوی مراسم The Joey Awards دریافت کرد. این هنرپیشه‌ی کانادایی در سریال درام خانوادگی When Calls the Heart هم حضور یافت.

گرانت گاستین (Grant Gustin) که نقش اصلی سریال The Flash را بر عهده دارد، با انتشار یک پست در اینستاگرام نسبت به این اتفاق ناگوار واکنش نشان داد:

دقایقی قبل خبر فوت ناگهانی لوگان ویلیامز را شنیدم. استعداد او در زمینه‌ی بازیگری و همچنین رفتارهای حرفه‌ای‌اش سر صحنه‌ی فیلمبرداری مرا تحت تاثیر خود قرار داده بود. با خانواده‌ی او که شرایط بسیار سختی را پشت سر می‌گذارند، احساس همدردی می‌کنم. لطفا لوگان و خانواده‌اش را فراموش نکرده و در این برهه‌ی تلخ برای آن‌ها دعا کنید.

جان وسلی شیپ (John Wesley Shipp)، دیگر بازیگری بود که به درگذشت ناگهانی لوگان ویلیامز واکنش نشان داد. شیپ در سریال The Flash محصول سال ۱۹۹۰ نقش بری آلن را بر عهده داشت. او همچنین در سریال کنونی فلش، نقش پدر بری را بر عهده دارد:

از شنیدن خبر فوت لوگان ویلیامز در سن ۱۶ سالگی شدیدا ناراحت شدم. او در جریان فیلمبرداری تمام تلاش خود را به کار گرفته بود تا نقش خود را به بهترین نحو ممکن ایفا کند. پس از اینکه ضبط صحنه‌های مربوط به او به اتمام رسید، دلم برایش تنگ شد. با خانواده و دوستان لوگان در این مصیبت ابراز همدردی می‌کنم.

پس از جدی شدن بحران کرونا در کشورهای مختلف و توقف روند ساخت آثار سینمایی و تلویزیونی، قسمت‌های جدید سریال The Flash آماده نشدند. به همین دلیل، شبکه‌ی The CW مجبور شد به پخش قسمت‌های تکراری روی بیاورد. البته این مشکل رفع شده و پخش قسمت جدید این سریال ابرقهرمانی از تاریخ ۲ اردیبهشت (مصادف با ۲۱ آوریل) آغاز می‌شود. متاسفانه تعداد قسمت‌های آماده مشخص نیست و نمی‌دانیم پخش آن‌ها برای چه مدت ادامه خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا