1%
  • 0/10

پیروز نبرد سوپرمن و آمنی من کدام شخصیت خواهد بود؟

خالق کمیک بوک Invincible پاسخ می‌دهد

پیروز نبرد سوپرمن و آمنی من کدام شخصیت خواهد بود؟ ۶ ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
سوپرمن و آمنی من

رابرت کرکمن، خالق کمیک بوک Invincible در بخشی از گفتگوی اخیر خود پیروز نبرد سوپرمن و آمنی من را معرفی کرد.

آمازون در ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی پخش سریال انیمیشنی Invincible را آغاز کرد که بر اساس کمیک بوکی به همین نام ساخته شد. اثر مزبور در ژانر ابرقهرمانی قرار گرفته و شخصیتی به نام آمنی من (Omni-Man) را با صداپیشگی جی. کی سیمونز (J. K. Simmons) معرفی می‌کند که می‌توان آن را نسخه شرور و خشن سوپرمن توصیف کرد. آمنی بسیار قدرتمند بوده و تقریباً هیچ چیز روی کره زمین، حتی اتحاد چندین ابرقهرمان با هم، نمی‌تواند جلویش دوام بیاورد.

از زمانی که پخش سریال Invincible آغاز شده و به محبوبیت رسیده، کاربران فضای مجازی بصورت مداوم سوپرمن و آمنی من را با هم مقایسه می‌کنند. گروهی معتقد هستند سوپرمن (Superman) پیروز این مبارزه خواهد بود اما گروهی دیگر معتقد هستند آمنی من میدان مبارزه را با پیروزی ترک می‌کند. نکته جالب اینجاست که هر کدام از گروه‌ها دلایل قانع کننده‌ای برای ادعای خود داشته و همین موضوع تصمیم گیری را سخت کرده است.

رابرت کرکمن (Robert Kirkman) خالق کمیک بوک شکست ناپذیر بوده و چندی پیش مصاحبه‌ای را درباره فصل دوم سریال Invincible انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود به مبارزه سوپرمن و آمنی من پرداخت و پیروز آن را از دید خودش فاش کرد. بنظر کرکمن، آمنی من به سادگی تمام سوپرمن را شکست می‌دهد:

معمولاً بحث‌های مردم [درباره نبرد سوپرمن و آمنی من] با ناراحتی آن‌ها از دست من تمام می‌شود. چون می‌گویم سوپرمن حرفی برای گفتن نداشته و آمنی من به راحتی سوپرمن را شکست می‌دهد. نمی‌خواستم دوباره به این موضوع اشاره کنم و آن‌ها دوباره از دستم ناراحت شوند. هر چند، [قویتر بودن آمنی من] حقیقت محض است!

فصل دوم سریال Invincible

از آنجایی که استودیو اسکای باند (Skybound Animation) نتوانست مطابق برنامه ریزی‌ها پیش برود، تصمیم گرفت فصل دوم سریال Invincible را به دو بخش تقسیم کند. بخش اول در قالب چهار قسمت اواخر سال گذشته میلادی از طریق آمازون پرایم منتشر شد. قسمت‌های باقی مانده هم قرار است طی هفته‌های آتی و از تاریخ ۲۴ اسفند (مصادف با ۱۴ مارس) در دسترس قرار بگیرند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments