برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعه: فیلم سوپرمن جیمز گان تغییر بزرگی در شرور DC ایجاد می‌کند

با الهام از کامیک عصر نقره‌ای

شایعه: فیلم سوپرمن جیمز گان تغییر بزرگی در شرور DC ایجاد می‌کند ۱ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
فیلم سوپرمن جیمز گان

شایعه شده که فیلم سوپرمن جیمز گان قرار است علاوه‌بر شخصیت لکس لوتر، یکی از شخصیت‌های شرور کلاسیک دی‌سی را نیز شامل شود و ظاهرا تغییرات بزرگی در آن ایجاد می‌شود.

طرح داستان فیلم Superman در حال حاضر محدود بوده اما به گفته جیمز گان (James Gunn) کارگردان این پروژه، این فیلم شخصیت کلارک کنت (Clark Kent) یا همان سوپرمن بازی دیوید کورنسوئت (David Corenswet) را دنبال می‌کند که سعی دارد میراث کریپتونینی خود را با کردار انسانی خود تطبیق دهد. طرفداران به طور قابل درکی تصور می‌کنند این شخصیت طبق معمول با دشمن دیرینه خود یعنی لکس لوتر (Lex Luther) درگیر می‌شود اما شایعات اخیر مدعی از آن هستند که این شرور مکار برای مقابله با مرد فولادی از کمک شخصیت شرور دیگری بهره خواهد برد.

حساب کاربری CanWeGetSomeToast در شبکه اجتماعی اینستاگرام و هم‌چنین وبسایت ردیت گزارش داده که در فیلم Superman، شخصیت لکس لوتر قادر به ساخت کلون از مرد فولادی است. در حالی که عناصر این طرح ظاهرا از خط داستانی کامیک بوک دوران نقره‌ای (Silver Age) الهام گرفته شده که در آن لوتر یک کلون شیطانی از سوپرمن تحت نام بیزارو (Bizarro) می‌سازد، این کاراکتر در فیلم سوپرمن جیمز گان آلترامن (Ultraman) نام خواهد داشت. اطلاعات بیشتری در خصوص نقش آلترامن در فیلم ارائه نشده و تاکنون نیز منابع رسمی، از جمله شخص جیمز گان این شایعات را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.

اگرچه تعویض نام شخصیت بیزارو تغییر قابل توجهی در مقایسه با منبع کامیک بوک‌های دی‌سی محسوب نمی‌شود، اما باید به این نکته توجه کنیم که آلترامن اسم مستعاری است که معمولا برای یک شخصیت کاملا متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد. شخصیت بیزارو اغلب به عنوان یک کلون ناقص از شخصیت سوپرمن به تصویر کشیده شده که عقل و خرد کودکانه‌ای دارد. در مقابل آلترامن، نام چندین مورد از نسخه‌های مربوط به دنیاهای موازی سوپرمن بوده که یا فاسد یا شر مطلق است.

نمایش هر دو کاراکتر اغلب به دنیای سریال‌ها و فیلم‌های انیمیشنی محدود شده و شاید تنها چندین نسخه متنوع از شخصیت بیزارو و آلترامن در قسمت‌های جداگانه‌ای از سریال Smallville به نمایش در آمده باشد. بنابراین حضور این دو شخصیت در فیلم سوپرمن جیمز گان سبب برجسته‌ترین نمایش از آن‌ها در یک اثر لایو اکشن می‌شود. چنان‌چه این شایعات حقیقت داشته باشند، جیمز گان به نوعی دو شخصیت بیزارو و آلترامن را ترکیب کرده تا از آن یک کلون شیطانی برای سوپرمن بسازد بدون آنکه بخواهد رفتارهای غیرمعمول شخصیت بیزارو را در فیلم خود بگنجاند. البته مشابه این طرح پیش از این در سریال The Boys و سریال Invincible نیز مشاهده شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments