1%
  • 10/10

اشاره به دشمنی فاسد در عکس‌های پشت صحنه Superman 2025

تعداد عکس‌ها به رقم ۴ می‌رسد

اشاره به دشمنی فاسد در عکس‌های پشت صحنه Superman 2025 ۳ ۱۱ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
عکس‌های پشت صحنه Superman 2025

اکانت DC Film News که در شبکه اجتماعی ایکس فعالیت دارد، چندی پیش عکس‌های پشت صحنه Superman 2025 را منتشر کرده است.

جدیدترین اقتباس سینمایی کمیک بوک‌های سوپرمن در سال آینده میلادی روی پرده نقره‌ای می‌رود و به همین دلیل، روند فیلمبرداری‌اش از چندی پیش شروع شده است. بازیگران و دست اندرکاران فعلاً در شهر کلیولند (واقع در ایالت اوهایوی آمریکا) بوده و مشغول ضبط صحنه‌های مورد نظر هستند. فیلمبرداری در فضای باز، شرایطی را برای عکاسان مهیا کرده تا تصاویر متعددی را از روند ساخت ثبت کرده و به اشتراک بگذارند.

یک اکانت که با نام DC Film News در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت می‌کند، عکس‌های پشت صحنه Superman 2025 را با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشته است. در دو تصویر دیوید کورنسوت (David Corenswet) را می‌بینیم که نقش کلارک کنت را بر عهده دارد. در تصویری دیگر، به کومت اشاره شده که اسبِ سوپرگرل است. همچنین نام گِلن گِلن مورگان دیده می‌شود:

کومت در زمان یونان باستان یک سانتور (موجودی نیمه انسان و نیمه اسب) بود اما حالا بطور کامل یک اسب است. با این تفاوت که نه تنها هوش بالایی دارد، بلکه از قدرت‌های فراطبیعی مانند پرواز و تلپاتی برخوردار است. کومت همچنین نخستین بار در فوریه سال ۱۹۶۲ میلادی معرفی شد و طی دهه‌های گذشته نسخه‌های متعددی از او به کمیک بوک‌ها راه پیدا کرده‌اند.

گلن گلن مورگان، یک تاجر بوده و صاحب شرکت Galaxy Incorporated به شمار می‌رود. بواسطه ثروت بسیار زیاد و زد و بندهایش با دیگران، عملاً شهر متروپلیس را کنترل کرده و به همین دلیل با نام آقای متروپلیس هم شناخته می‌شود. کلارک کنت در کمیک بوک‌ها معمولاً تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا فساد گلن مورگان را افشا کند. بد نیست بدانید لکس لوتر به نوعی جانشین این شخصیت به شمار می‌رود.

فیلم Superman در تاریخ ۲۰ تیر سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۱۱ جولای سال ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

 
 نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments