در به‌روزرسانی جدید Super Mario Maker 2 دنیای مخصوص خود را بسازید

World Maker یک آپدیت رویایی است

در به‌روزرسانی جدید Super Mario Maker 2 دنیای مخصوص خود را بسازید مهسا سپاهی ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Super Mario Maker 2

توسعه‌دهندگان Super Mario Maker 2 در آخرین به‌روزرسانی آن، حالت World Maker را اضافه کرده‌اند تا کاربران بتوانند دنیای خود را در این بازی دوست‌داشتنی بسازند.

اخیرا شرکت نینتندو تریلری منتشر کرده که از آپدیت جدید Super Mario Maker 2 خبر می‌دهد. در این به‌روزرسانی حالتی اضافه شده که به لطف آن دنیای سوپر ماریو میکر را از قبل هم جذاب‌تر می‌شود و به بازیکنان اجازه خواهد داد تا دنیای مخصوص خود را بسازند. در واقع کاربران می‌توانند با استفاده از عناصر دنیای ماریو، هشت جهان مختلف با ۴۰ سطح قابل ارتقاء را در اختیار داشته باشند.

ویژگی‌های جالب دیگری به این عنوان انحصاری نینتندو اضافه شده که یکی از آن‌ها قارچ جادویی SMB2 است. ماریو می‌تواند با خوردن این قارچ به Super Mario Bros تبدیل شود و قابلیت‌ها‌ی هیجان انگیزی از جمله بلند کردن و پرت کردن دشمنان را پیدا کند. بازیکنان با استفاده از این قارچ می‌توانند روی دشمنان پرواز کنند، توپ برفی بسازند و آن‌ها را پرتاب کنند. همچنین با پوشیدن لباس قورباغه‌ای، ماریو قدرت‌های هیجان‌انگیزی به‌دست می‌آورد و می‌تواند سازگاری بیشتری با آب داشته باشد.

در به‌روزرسانی جدید سوپر ماریو میکر 2، بازیکنان می‌‌توانند ماسک‌های کاربردی‌ای برای ماریو تهیه کنند که هرکدام ویژگی مخصوص خود را دارد و توانایی‌های جدیدی به ماریو می‌دهند. از طرفی دیگر، باس‌های جدید و متنوعی به بازی اضافه خواهند شد که هر کدام چالش تازه‌ای برای بازیکنان ایجاد می‌کند.

حالت World Maker یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های Super Mario Maker 2 شمرده می‌شود که از سوم اردیبهشت (۲۲ آوریل) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا