احتمال انتشار بازی Sunset Overdrive برروی کنسول‌های پلی استیشن قوت گرفت

Sunset Overdrive اثر استودیو Insomniac

احتمال انتشار بازی Sunset Overdrive برروی کنسول‌های پلی استیشن قوت گرفت نیما خدارحمی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Sunset Overdrive برروی پلی استیشن

بازی Sunset Overdrive از جمله بازی‌هاییست که طرفداران پروپاقرصی داشته، ولی متاسفانه نتوانست به شهرت جهانی رسیده و خود را درمیان بازی‌های دسته اول جهان جا کند. بااین حال اخباری تازه نوید تغییر این رویه را می‌دهند.

شاید بازی Sunset Overdrive مانند دیگر بازی‌های استودیو Insomniac یعنی Ratchet and Clank و بازی Spider-Man با موفقیتی چشمگیر روبه‌رو نشده باشد، ولی اگر از بازیکنانی که این بازی را تجربه کرده‌اند درباره این بازی پرسش‌ کنید، بدون شک می‌گویند این بازی بسیار عالی بوده و مستحق توجهی بیشتر از طرف کاربران است. درحال حاضر آینده این سری بازی دوست‌داشتنی مشخص نبوده و گرچه سونی با خرید استودیو بازی سازی Insomniac، امتیاز بازی Sunset Overdrive را نیز برای خود کسب کرده، هیچ خبر واضح و دقیقی درباره آینده این بازی در اختیار کاربران قرار نداده است.

حال پس از ثبت عنوان Sunset Overdrive توسط سونی، اینگونه به‌نظر می‌رسد که توسعه این بازی برای آینده در دستور کار سونی قرار گیرد. لازم به ذکر است که این اتفاق می‌تواند معنای خاصی نداشته باشد، ولی درعین حال می‌تواند کورسوی امیدی برای احتمال پورت کردن این بازی برروی کنسول‌های سونی باشد و یا از این مسئله گذر کرده و درنتیجه کسب امتیاز این سری توسط سونی، نسخه جدیدی از این بازی در آینده در اختیار کاربران پلی استیشن قرار گیرد. بااین حال تمامی این موضوعات حداقل در این دوره فقط امید و آرزو تلق می‌شوند.

این نکته نیز قابل ذکر است که کارگردان بازی Sunset Overdrive، یعنی آقای درو ماری (Drew Murray) پس از مدتی فعالیت در استودیو The Initiative و توسعه بازی Perfect Dark از نو به استودیو Insomniac بازگشته است. درحال حاضر شما می‌توانید بازی Sunset Overdrive را برروی کنسول نسل هشتمی سونی یعنی ایکس باکس وان و البته رایانه‌های شخصی تجربه کنید.

شما چه فکری می‌کنید؟ آیا باید منتظر حضور این بازی برروی پلی استیشن باشیم یا باید انتظار نسخه بعدی این بازی را بکشیم؟ ممکن است تمام این‌ها امید واهی بوده و این بازی هیچوقت در اختیار کاربران پلی استیشن قرار نگیرد. نظرات خود را باما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا