1%
  • 0/10

منتظر برگزاری رویداد سامر گیم فست در سال ۲۰۲۵ باشید

بازگشت جف کیلی

منتظر برگزاری رویداد سامر گیم فست در سال ۲۰۲۵ باشید ۰ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

ششمین دوره از مراسم سامر گیم فست به میزبانی جف کیلی در ماه ژوئن سال ۲۰۲۵ میلادی برگزار خواهد شد.

چند سالی است که آقای جف کیلی، مجری و برگزارکننده مراسم گیم اواردز، در طول تابستان رویداد جدیدی به نام سامر گیم فست برگزار می‌کند که با گردهمایی شماری از سازندگان و شرکت‌های سرشناس از جمله ایکس باکس و پلی استیشن، از جدیدترین بازی‌ها و دستاوردها رونمایی می‌شود.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش آقای جف کیلی در حساب شخصی خود در شبکه ایکس (توییتر) اعلام کرد که در سال ۲۰۲۵ میلادی بار دیگر میزبان مراسم سامر گیم فست خواهیم بود. به گفته او، ششمین دوره از این رویداد قرار است بار دیگر در شهر لس آنجلس آمریکا به صورت حضوری برگزار شود.

در حال حاضر تاریخ دقیق برگزاری Summer Game Fest 2025 مشخص نشده، اما گفته شده که این رویداد در ماه ژوئن سال آتی (خرداد ماه سال ۱۴۰۴) برگزار خواهد شد. از طرفی، با توجه به اینکه زمان نسبتا زیادی به برگزاری مراسم باقی مانده، جزئیاتی از شرکت‌ها و بازی‌سازهای حاضر در رویداد در دسترس نیست.

لازم به ذکر است که فارغ از سامر گیم فست، جف کیلی به‌زودی مراسم شب افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۵ را برگزار می‌کند. این رویداد از تاریخ ۲۱ الی ۲۵ آگوست سال جاری (۳۱ مرداد تا ۴ شهریور ماه پیش‌رو) در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود. طبق روال همیشه، می‌توانید مراسم شب افتتاحیه این رویداد را از طریق شبکه‌های مختلف نظیر یوتیوب و توییچ به طور زنده تماشا کنید.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که رویداد سامر گیم فست ۲۰۲۴ چندان باب میل گیمرها نبود و انتقادهای زیادی به عناوین حاضر در آن وارد شده است. از طرفی، هنوز اطلاعاتی از آمار و ارقام بینندگان مراسم ارائه نشده، اما طبق شایعه‌ها، مخاطب‌های این رویداد نزدیک به ۳۷ درصد رشد داشته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments