تماشا کنید: نمایش اعضای لیگ عدالت در کلیپ بازی Suicide Squad

انتشار اطلاعات بیشتر بزودی

استودیوی راکستدی چندی پیش کلیپ بازی Suicide Squad را منتشر کرد که اعضای لیگ عدالت و جوخه انتحار را نشان می‌دهد.

Rocksteady Studios که بواسطه کار روی سری بازی‌های Batman: Arkham به شهرت رسید، در حال حاضر مشغول ساخت Suicide Squad: Kill the Justice League است. این عنوان نخستین بار در سال ۲۰۲۰ میلادی معرفی و طی سه سال گذشته با فراز و نشیب‌های متعددی مواجه شد؛ فراز و نشیب‌هایی که انتشار را دو بار عقب عقب انداختند.

راکستدی ساعاتی قبل کلیپ بازی Suicide Squad را در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به اشتراک گذاشته که تنها ۲۰ ثانیه زمان دارد. این ویدیوی بسیار کوتاه در ابتدا اعضای جوخه انتحار را نشان داده و سپس به سراغ اعضای لیگ عدالت از جمله سوپرمن، گرین لنترن و واندر وومن می‌رود. استودیوی بریتانیایی در بخش کپشن پست از سری ویدیوهای Suicide Squad Insider رونمایی کرد که قرار است اطلاعات بیشتری را پیرامون جنبه‌های مختلف بازی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. اولین قسمت با محوریت داستان و گیم پلی در تاریخ ۲۴ آبان (مصادف با ۱۵ نوامبر) منتشر می‌شود.

طبق اطلاعات موجود، داستان بازی Suicide Squad پنج سال پس از اتفاقات Batman: Arkham Knight جریان دارد. برینیاک به سیاره زمین حمله کرده و بواسطه یک نوع شستشوی مغزی، انسان‌ها و برخی از اعضای لیگ عدالت مانند سوپرمن را تحت کنترل خود درآورده است. در چنین شرایطی، جوخه انتحار به متروپلیس فرستاده می‌شود تا مقابل برینیاک ایستاده و او را از رسیدن به خواسته نهایی‌اش بازدارد.

بازی Suicide Squad از محیطی جهان باز برخوردار بوده و و شامل چهار شخصیت قابل کنترل می‌شود: کاپیتان بومرنگ، ددشات، هارلی کویین و کینگ شارک. کاربر در حالت تک نفره می‌تواند در هر زمان از بازی بین شخصیت‌ها سوییچ کند. محصول راکستدی همچنین شامل حالت چندنفره شده که به کاربران اجازه می‌دهد ماموریت‌ها را با کمک هم به انتها برسانند.

بازی جوخه انتحار فعلاً برای انتشار در تاریخ ۱۳ بهمن (مصادف با ۲ فوریه) برنامه ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا