1%
  • 0/10

مشکلات سرور بازی Suicide Squad به‌زودی برطرف می‌شوند

اولویت اصلی راک استدی

مشکلات سرور بازی Suicide Squad به‌زودی برطرف می‌شوند ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سرور بازی Suicide Squad

بر اساس اعلام راک استدی، مشکلات سرور بازی Suicide Squad Kill the Justice League به‌زودی برطرف می‌شوند.

بازی جدید استودیو راک استدی به نام جوخه انتحار به خاطر گیم‌پلی تکراری و ایرادهای متعدد عرضه موفقی نداشت و چندان باب میل هوادارها نبود. با این حال، تیم سازنده تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با ارائه آپدیت‌ها و محتواهای مختلف، نقاط ضعف بازی را برطرف کند.

در همین راستا، یکی از ایرادهای اساسی بازی که حسابی بازیکن‌ها را اذیت می‌کند، مشکلات سرور و قطعی‌های مداوم است. اکسل ریدبی، کارگردان بازی، به تازگی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و اعلام کرده که رفع مشکلات سرور Suicide Squad در اولویت اصلی تیم سازنده قرار دارد و در حالی که سازندگان روی حل آن‌ها فعالیت می‌کنند، اما برطرف کردن ایرادها کمی پیچیده و زمان‌بر خواهد بود.

اکسل ریدبی در این زمینه توضیح می‌دهد:

این موضوع اولویت اصلی ما است. از ناامیدی‌های شما مطلع هستیم و حق با شما است. چنین وضعیتی به هیچ عنوان قابل قبول نیست. باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم. البته، رفع این ایرادها کار چندان راحتی نیست؛ چرا که با یک مشکل واحد مواجه نیستیم. در واقع، ایرادات سرور به چند مشکل کوچک‌تر تقسیم می‌شوند. ما از شما می‌خواهیم که کمی صبر کنید و با ارائه بازخوردها، به تیم پشتیبانی بازی در حل مشکلات کمک کنید.

در ادامه این صحبت‌ها، کارگردان جوخه انتحار اکسل اعلام کرد که اعضای استودیوی راک استدی به طور همزمان روی حل دیگر مشکلات بازی مشغول به کار هستند. در همین حین، تیم‌های کدنویسی به همراه مهندسان شبکه به صورت جدی روی رفع ایرادهای سرور بازی تمرکز کرده‌اند.

بازی Suicide Squad Kill the Justice League در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی به‌زودی میزبان فصل اول خواهد بود که گفته شده شخصیت جوکر به بازی اضافه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments