1%
  • 0/10

نام کامل بازی Suicide Squad به صورت رسمی مشخص شد

«جاستیس لیگ» را بکش!

نام کامل بازی Suicide Squad به صورت رسمی مشخص شد ۰ ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
نام کامل بازی Suicide Squad

نام کامل بازی Suicide Squad، ساخته‌ی جدید استودیو راک‌استدی به صورت رسمی اعلام شد.

بعد از عرضه‌ی رسمی بازی Batman: Arkham Knight، گمانه‌زنی‌های فراوانی درباره‌ی ساخته‌ی بعدی استودیو راک‌استدی (Rocksteady) به گوش می‌رسید؛ برخی از گزارش‌ها حاکی از آن بودند که این استودیو قصد دارد تا این بار به سراغ ساخت یک بازی بر اساس یکی دیگر از ابرقهرمان‌های دنیای دی‌سی کمیک (DC Comic)، سوپر من برود و شایعات دیگر خبر از ساخت یک بازی جدید خارج از دنیای کمیک‌بوک توسط این استودیو می‌دادند. اما چند روز قبل، پس از مدت‌ها گمانه‌زنی، به صورت رسمی اعلام شد که بازی جدید راک‌استدی، باز هم در دنیای دی‌سی جریان خواهد داشت، اما این بار قرار است تا کنترل ضد قهرمان‌های دنیای کمیک‌بوکی را بر عهده بگیریم.

حالا چند روز پس از تایید رسمی ساخت بازی، استودیو راک‌استدی به صورت رسمی از نام کامل بازی Suicide Squad رونمایی کرد. بر اساس اعلام این استودیو و شرکت ناشر برادران وارنر (Warner Bros)، جدیدترین ساخته‌ی آن‌ها با نام Suicide Squad: Kill the Justice League عرضه خواهد شد. با اعلام برادران وارنر، هفته‌ی آینده و در جریان رویداد دی‌سی فن دام (DC FanDome) جزئیات بیشتری درباره‌ی این ساخته‌ی راک‌استدی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

مطمئنا، ساخت یک بازی بر اساس ضد قهرمان‌های دنیای دی‌سی، جاه طلبی زیادی را به همراه دارد، اما با توجه به سوابق درخشان استودیو راک‌استدی در ساخت سه‌گانه‌ی Batman Arkham، طرفداران امید بسیار زیادی به جدیدترین ساخته‌ی این استودیو خواهند داشت. هنوز مشخص نیست که داستان بازی و گیم‌پلی آن به چه شکل خواهد بود و چه پلتفرم‌هایی از Suicide Squad: Kill the Justice League میزبانی خواهند کرد؛ اما احتمالا شاهد ارائه‌ی اطلاعات زیادی از سوی ناشر و سازنده‌ی بازی در جریان مراسم دی‌سی فندام در تاریخ ۲۲ آگوست (۱ شهریور) خواهیم بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments