بازیگران فیلم Suicide Squad 2 به صورت رسمی اعلام شدند

حضور بازیگرانی همچون جان سینا!

بازیگران فیلم Suicide Squad 2

از لیست اسامی بازیگران فیلم Suicide Squad 2 به صورت رسمی توسط جیمز گان، کارگردان این عنوان رونمایی شد.

جیمز گان (James Gunn)، کارگردان آثاری همچون مجموعه Guardians of the Galaxy، به تازگی در صفحه توییتر خود اسامی بازیگران فیلم Suicide Squad 2 را اعلام کرد. در لیست منتشر شده اسامی بازیگرانی مثل، جان سینا (John Cena)، جای کورتنی (Jai Courtney)، ناتان فیلیون (Nathan Fillion)، پیتر کابالدی (Peter Capaldi)، ادریس البا (Idris Elba) و تیناشی کجاسه (Tinashe Kajese) برای حضور در دنباله Suicide Squad به چشم می‌‎خورد.

البته، باید به این نکته هم اشاره کنیم که تعدادی از بازیگران فیلم اول هم در دنباله Suicide Squad حضور خواهند داشت. مارگو رابی (Margot Robbie) در نقش هارلی کوئین، وایولا دیویس (Viola Davis) در نقش آماندا والر و جوئل کینامان (Joel Kinnaman) هم نقش ریک فلگ را در فیلم Suicide Squad 2 ایفای نقش خواهند کرد. همچنین، پیام گان در توییتر به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد بسیاری از کاراکترهای فیلم در نهایت جان سالم به در نمی‌برند.

بازیگران فیلم Suicide Squad 2

همانطور که قبلا هم توسط تهیه کننده فیلم، پیتر سفرن (Peter Safran) اعلام شده بود،Suicide Squad 2 بیشتر حکم یک ریبوت را دارد تا یک دنباله! بدون شک، این موضوع بسیاری از طرفداران پر و پا قرص کمیک‌های دنیای DC که به گونه‌ای از فیلم اول ناامید شدند را به دنباله Suicide Squad امیدوار خواهد کرد. جالب است بدانید که فیلم اول با وجود واکنش منفی منتقدان، موفق به شکستن بسیاری از رکوردها در باکس‌آفیس شد.

فیلم Suicide Squad یکی از بزرگترین افتتاحیه‌های سال ۲۰۱۶ را با پشت سر گذاشتن آثاری همچون، Captain America: Civil War (۱۷۹ میلیون دلار)، Batman v Superman (۱۶۶میلیون دلار) و Finding Dory (۱۳۵ میلیون دلار) تجربه کرد.

جیمز گان، حالا با کارگردانی فیلم Suicide Squad 2، به عنوان یکی از معدود کارگردان‌هایی شناخته می‌شود که برای DC و مارول دست به ساخت فیلم زده است. همچنین، گان در حال حاضر وظیفه ساخت Disney and Marvel’s Guardians of the Galaxy Vol. 3 را برعهده دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا