قدرتمندترین قبیله های انیمه وان پیس کدامند؟
1%
  • 0/10

قدرتمندترین قبیله های انیمه وان پیس کدامند؟

نژادهای توانای این دنیا!

قدرتمندترین قبیله های انیمه وان پیس کدامند؟ ۱۰ ۲۳ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

این انیمه و مانگای بسیار پرطرفدار، قبایل و گروه‌های بسیار زیادی با قدرت‌های متفاوت دارد اما قدرتمندترین قبیله های انیمه وان پیس کدامند؟

انیمه One Piece سریالی است که به شخصیت‌های متنوع خود افتخار می‌کند. این شخصیت‌ها از کشورها، نژادها و قبایل مختلف می‌آیند. نژاد‌های مختلفی در نقاط مختلف جهان یافت می‌شود، اما افراد یک قبیله عمدتا در یک مکان با هم می‌مانند.

قبیله های انیمه وان پیس توانایی‌های خاص خود را دارند که به آنها در نبرد برتری می‌دهد. این قدرت‌ها بیشتر فیزیکی بوده و برای هر شخصی مقابل قابل مشاهده هستند، با این حال، تشخیص چگونگی دور زدن آنها هنوز دشوار است. به همین دلیل، قبایلی در وان پیس وجود دارند که در تمام این جهان گسترده ابهت خاص خود را دارند. با رسانه سرگرمی در بررسی قدرتمندترین قبیله های انیمه وان پیس همراه باشید:

۷. قبیله سه-چشم (Three-Eye Tribe)

عضو شناخته شده: شارلوت پودینگ

قبیله Three-Eye یکی از مهمترین قبایل در انیمه One Piece بوده و این نژاد دارای سه چشم است. دو چشم روی صورت به صورت طبیع وجود دارد، اما چشم سوم روی پیشانی به فرد این امکان را می‌دهد که نوشته‌های پونگلیف را با استفاده از صدای همه‌چیز رمزگشایی کند. این توانایی را فقط کسانی دارند که چشم سوم خود را به طور کامل بیدار کرده‌اند. تنها عضو شناخته شده این قبیله تا کنون شارلوت پودینگ ‌بوده و قابل به ذکر است که او از خالصان قبیله سه چشمی نیست. با توجه به پتانسیل او برای بیدار کردن توانایی، پودینگ توسط دزدان دریایی ریش سیاه ربوده شد. از آنجایی که خدمه به دنبال راهی برای رسیدن به Laugh Tales هستند، پودینگ برای آنها کلیدی برای انجام این کار است.

۶. قبیله تونتاتا (Tontatta Tribe)

اعضای شناخته شده: لئو، Bian و Tonta-Chief Gancho

تونتاتا کوتوله‌هایی هستند که در گرین بیت در Dressrosa زندگی می‌کنند. بدن آنها ریز است و دم‌های خزدار و بینی‌های نوک تیز دارند. علیرغم اندازه آنها، نژاد تونتاتا از قدرت بدنی بالایی برخوردار است. آنها می‌توانند به راحتی یک فرد کمتر از حد متوسط را تحت تأثیر قرار دهند. اعضای قبیله Tontatta نوع خاصی از سبک مبارزه دارند که به عنوان مبارزات Tontatta شناخته می‌شود. این سبک در فاصله نزدیک بسیار موثر است و بیشتر اوقات همراه با سلاح‌هایی مانند لنج استفاده می‌شود. مبارزات Tontatata همچنین به آنها اجازه می‌دهد از دم خود به عنوان سلاح استفاده کنند که آنها را به یکی از قوی‌ترین قبیله های انیمه وان پیس تبدیل می‌کند.

۵. قبلیه گردن‌ماری (Snakeneck Tribe)

اعضای شناخته شده: شارلوت آمانده، شارلوت مونده

قبیله Snakeneck گروه نادری از انسان‌نماهاست که گردنی دراز دارند. خانه اصلی آنها ناشناخته است و با توجه به اینکه Grandline چقدر بزرگ است، تشخیص دقیق اصلیت آن دشوار است. یکی از اعضای قبیله Snakeneck اگر به عنوان برده فروخته شود، می‌تواند ۷۰۰۰۰۰ توت فروش برود. این که آیا قیمت به دلیل ماهیت عجیب و غریب یا قدرت آنها است ناشناخته باقی مانده است. به نظر می‌رسد که اعضای قبیله Snakeneck به جز گردن‌های بلند، قدرت فیزیکی بالایی ندارند. گردن کشیده آنها می‌تواند به هدف خود برسد حتی اگر فاصله قابل توجهی بین آنها و حریف وجود داشته باشد.

۴. قبیله بلندپا (Longleg Tribe)

اعضای شناخته شده: تاماگو، شارلوت اسموتی و Blue Gilly

اعضای قبیله بلندپا به داشتن پاهای بلند معروف هستند. پاهای بزرگ به آنها قد بیشتری می‌بخشد و آنها را از انسان‌های معمولی بلندتر می‌کند. اعضای قبیله بلندپا می‌توانند از اندام‌های دراز خود برای لگدهای ویرانگر به سمت حریفان خود استفاده کنند که آنها را در لیست قدرتمندترین قبیله های انیمه وان پیس می‌گذارد. Blue Gilly، یکی از شناخته شده‌ترین اعضای قبیله بلندپا، در مسابقه‌ای که در Corridor Coliseum برگزار شد، شرکت داشت. او از جائو کان دو با پاهای بلندش برای ایجاد ویرانی در مسابقات استفاده کرد.

۳. قبیله بلندبازو (Longarm Tribe)

اعضای شناخته شده: اسکرچمن آپو، Joseph

همانطور که از نام آن پیداست، قبیله بلندبازو به خاطر بازوهای دراز خود شناخته شده است. اولین عضوی از این قبیله که در سریال دیده شد، اسکرچمن آپو بود که در آن زمان یک دزد دریایی ۱۹۸ میلیونی بری بود. بازوهای دراز این قبیله ناشی از داشتن دو مفصل در هر دست است. اعضای قبیله Longarm می‌توانند از بازوهای خود برای بهبود دسترسی خود در مبارزه استفاده کنند. این کاملاً توسط ایدئو نشان داده شد که از آن در آرک Dressrosa به نفع خود استفاده کرد. ایدئو شانه‌های خود را فشرده کرد تا قدرت ضربه را به حدی افزایش دهد که مانند انفجارهایی کوچک احساس می‌شدند. اعضای این قبیله هیچ محدودیتی برای اختلاط با قبایل دیگر ندارند و همین امر باعث ایجاد دورگه‌های نیمه انسان زیادی شده است.

۲. قبیله کوجا (Kuja Tribe)

اعضای شناخته شده: بوا هانکوک، بوا ماریگولد و Shakky

قبیله کوجا در آمازون لیلی، جزیره ای در داخل Calm Belt زندگی می‌کنند. آنها یک سیاست غیرقانونی بسیار سختگیرانه دارند، بنابراین برای هر مردی ممنوع است که پا به جزیره بگذارد. هر مردی که پا به آمازون لیلی بگذارد دست‌گیر و تحت تعقیب قرار می‌گیرد. از آنجایی که اعضای قبیله کوجا در Calm Belt زندگی می کنند، هر روز با پادشاهان دریا روبرو می‌شوند. اعضای کوجا با توجه به جثه بزرگشان، قبل از اینکه بتوانند با هیولای دریایی مبارزه کنند، باید تمرینات زیادی را انجام دهند. اعضای این قبیله به داشتن هاکی قوی معروف هستند.

۱. قبیله مینک (Mink Tribe)

اعضای شناخته شده:‌ بپو، هویج و پدرو

قبیله مینک به عنوان قوی‌ترین عضو قبیله های انیمه وان پیس شناخته می‌شوند. آنها حیواناتی هستند که روی دوپا راه می‌روند و همچنین دارای قدرت تفکر شناختی هستند. مینک ‌ا در موکومو دوکدام در زو زندگی می‌کنند. در عین حال آنها اصلا وحشی نبوده و بسیار دوستانه هستند. اعضای قبیله مینک از نظر فیزیکی نسبت به بیشتر انسان‌ها برتری دارند. بسته به اینکه چه حیوانی را در خود دارند، می‌توانند قدرت یا چابکی بالایی داشته باشند. مینک‌ها دارای دو توانایی منحصر به فرد هستند، یعنی Electro و Sulong. آنها می‌توانند از Electro برای حمله به حریف خود با شوک الکتریکی استفاده کنند. دگرگونی Sulong منحصر به فرد است، و این چیزی است که مینک ها در یک شب ماه کامل از آن عبور می‌کنند. این تغییر قدرت بدنی آنها را به میزان قابل توجهی تقویت می‌کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments