رتبه بندی قوی‌ترین شخصیت های انیمه شیطان کش در آرک آموزش هاشیرا
1%
  • 0/10

رتبه بندی قوی‌ترین شخصیت های انیمه شیطان کش در آرک آموزش هاشیرا

آخرین خط دفاعی بشریت

رتبه بندی قوی‌ترین شخصیت های انیمه شیطان کش در آرک آموزش هاشیرا ۵ ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

هاشیراها آخرین خط دفاعی بشریت در برابر شیطان‌ها به حساب می‌آیند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و رتبه بندی قوی‌ترین هاشیرا شیطان کش در آرک آموزش هاشیرا می‌پردازیم.

در طول داستان جذاب و دیدنی شیطان کش (Demon Slayer)، بارها و بارها نشان داده شده است که هاشیراها از قدرت بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین خاطر نیز، به راحتی و بدون آنکه کوچکترین آسیبی ببینند توانایی این را دارند که شیطان‌های رده پایین را از بین ببرند. در عین حال، زمانی هم که با شیاطین رده بالا روبه‌رو می‌شوند، از تمام پتانسیل خود استفاده می‌کنند تا آن‌ها را شکست دهند و از جان انسان‌هایی که در آن موقعیت مکانی حضور دارند و در معرض آسیب قرار گرفته‌اند، با همه توان خود، محافظت کنند. به همین خاطر است که حتی قدرتمندترین شیاطین داستان نیز سعی می‌کنند خود را در شرایطی قرار ندهند که در نهایت مجبور به مبارزه با یک هاشیرا شوند. با این وجود، مسلم است که سطح قدرت و توانایی این هاشیراها با همدیگر یکسان نیست و برخی از آن‌ها، قدرتمندتر از برخی دیگر هستند. هاشیراها آخرین خط دفاعی بشریت در برابر شیطان‌ها به حساب می‌آیند. توانایی‌های آن‌ها، می‌تواند موجب نجات و یا نابودی انسان‌ها بشود و به همین خاطر نیز، سطح قدرت آن‌ها، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و رتبه بندی قوی‌ترین هاشیرا شیطان کش در آرک آموزش هاشیرا می‌پردازیم.

در چند سال اخیر، انیمه شیطان کش، نه تنها در ژاپن، بلکه در سراسر دنیا، به یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین انیمه‌های ساخته شده تمام دوران‌ها تبدیل شده است که استانداردهای بسیار بالایی را در دنیای انیمه به وجود آورده است. در طراحی این انیمه، از گرافیک و جلوه‌های بصری فوق العاده شگفت انگیزی استفاده شده است که در محبوبیت آن تاثیر بسزایی داشته است، زیرا که به قدری خیره کننده است که بینندگان را به طور کامل، مسحور خود می‌کند. اما انیمه Demon Slayer در کنار انیمیشن خارق العاده‌ای که دارد، از خط داستانی بسیار جذاب و هیجان انگیز، کارکترهای منحصر به فردی که در طی داستان توسعه پیدا می‌کنند، موسیقی‌های متن نمادین، تیکه‌های کوچکی از ژانر کمدی که در داستان آن گنجانده شده است و صحنه‌های دلخراش مرگ کارکترها نیز بهره برده است که همه و همه به معروفیت این انیمه کمک بسیاری کرده‌اند و در نهایت آن را به یک شاهکار هنری تبدیل کرده‌اند.

سنگ بنای انیمه تحسین برانگیز شیطان کش، در قوی‌ترین شخصیت‌های این داستان نهفته است. این جنگجویان استثنائی که با نام هاشیرا شناخته شده‌اند و مظهر قدرت این داستان هستند، در آرک آموزش هاشیرا (Hashira Training arc) نقش بسیار برجسته‌ای را ایفا می‌کنند. توجه داشته باشید که ادامه این مطلب حاوی اسپویل می‌باشد.

Obanai Iguro

در طول همه قسمت‌هایی که تا به امروز از انیمه Demon Slayer منتشر شده است، کارکتراوبانای ایگورو (Obanai Iguro) به عنوان هاشیرای مار، به اندازه دیگر هاشیراهای این انیمه، در داستان حضور پیدا نکرده است. با این حال، کسانی که مانگا را مطالعه کرده‌اند، از این واقعیت آگاه هستند که این هاشیرا از سطح قدرت بسیار بالایی برخوردار است و به تنهایی توانایی قرار گرفتن در مقابل شیاطین رده بالا و شکست دادن آن‌ها را نیز دارد. این کارکتر، شخصیتی بسیار سرد، حسابگر و بی رحم دارد. اکنون باید منتظر بمانیم تا ببینیم در ادامه داستان، چگونه قدرت عظیم این کارکتر به نمایش درمی‌آید.

هاشیرای مار، با سبک مبارزه منحصر به فرد و مرگبار خود، توانایی‌های فوق العاده‌ای را از خود به نمایش گذاشته است. مهارت این کارکتر در تنفس مار، او را قادر ساخته است تا حملات بسیار سریع و سینوسی را انجام دهد که به حرکات مار شباهت دارد. میزان چابکی و انعطاف پذیری اوبانای، او را تبدیل به یک دشمن چالش برانگیز برای دشمنان‌اش کرده است که به سختی می تواند مهار شود. کاتانای منحنی او به غیر قابل پیش بینی بودن تکنیک‌های مبارزه‌ای این کارکتر افزوده است. این کارکتر به ارتش شیطان کش بسیار وفادار است و میزان تعهد او به وظیفه‌ای که دارد، باعث شده است تا در طی مبارزات، عملکردی فوق العاده از خود نشان دهد.

Nakime

کارکتر ناکیمه (Nakime) که یکی از اعضای Upper Kizaki به شمار می‌رود، به دلیل توانایی‌های دفاعی خود، نه تنها برای بینندگان، بلکه برای دیگر شخصیت‌های داستان نیز، در هاله‌ای از رمز و راز قرار گرفته است. با وجود آنکه هنر شیطان خونی او به اندازه دیگر کارکترها در داستان انیمه شیطان کش، قدرتمند نیست، اما با این حال، در سطحی قرار دارد که تماس با این کارکتر را برای دشمنان‌اش فوق العاده دشوار می‌کند. تکنیک اصلی این کارکتر که در مبارزات از آن بهره می‌گیرد، به این صورت است که می‌تواند دشمنان خود را به جهتی دیگر منحرف کند تا بتواند برای خود زمان بخرد که بهترین واکنش دفاعی را به آن‌ها نشان دهد و در نهایت، با حمله خود، آن‌ها را درست در زمانی که انتظارش را ندارند، شکست دهد.

ناکیمه کارکتری است که توانایی مهار کردن قلعه بی نهایت (Infinity Castle) را دارد و به همین خاطر نیز، می تواند محیط اطراف خود را به گونه‌ای که می خواهد دستکاری کند؛ به این ترتیب، این کارکتر مکان مبارزه را به یک میدان جنگ مرگبار تبدیل می‌کند که شکست دادن دشمنانش را برای او بسیار راحت می‌کند و به همین خاطر نیز نام او نیز، به طور قطع، در لیست قدرتمندترین کارکترهای شیطان کش قرار می‌گیرد.

Giyo Tomioka

در میان همه هاشیرهای انیمه شیطان کش، کارکتر گیو تومیوکو (Giyo Tomioko) که با عنوان هاشیرای فعلی آب شناخته شده است، بیشتر از دیگر هاشیراها، در داستان، حضور پیدا کرده است. قدرت‌های این کارکتر، از همان قسمت‌های اول داستان انیمه شیطان کش، به وضوح قابل مشاهده بود و توانایی‌هایش در سطحی قرار داشت که به هیچ عنوان نمی‌توان جایگاه او را در لیست قدرتمندترین هاشیرا شیطان کش انکار کرد. این کارکتر نیز با توجه به میزان قدرتی که در اختیار دارد، بدون شک می‌تواند به تنهایی در مقابل یک شیطان رده بالا قرار بگیرد و پیروزی را برای او به چالشی دست نیافتنی تبدیل کند. گیو مانند سایر اعضای ارتش شیطان کش، نسبت به همه شیاطین، احساس نفرت کورکورانه‌ای ندارد و مایل است به افراد مختلف، فرصت اثبات کردن خودشان را بدهد.

گیو با وجود آنکه می‌دانست نزوکو (Nezuko)، خواهر قهرمان و شخصیت اصلی داستان، تبدیل به شیطان شده است، اما با این حال، جان او را نگرفت و برای ساکونجی (Sakonji) پیغامی فرستاد تا از نزوکو و تانجیرو (Tanjiro) مراقبت کند. او با انجام این کار، اعتبار خود را به خطر انداخت. به علاوه، گیو کارکتری است که از نخبگان ارتش شیطان کش به شمار می‌آید. او بر تکنیک تنفس آب تسلط کامل دارد و به همین خاطر نیز، روش مبارزه‌ای او به گونه‌ای است که در برابر شیاطین، به دشمنی شکست ناپذیر تبدیل می‌شود.

Tanjiro Kamado

تانجیرو کامادو (Tanjiro Kamado) قبل از اینکه وارد ارتش شیطان کش بشود و زندگی خود را برای نجات جان خواهرش به خطر بیاندازد، به عنوان یک فروشنده زغال، در دشوارترین شرایط ممکن، به روستاهای اطراف می‌رفت تا بتواند نیازهای خانواده‌اش را از نظر مالی تامین کند. او همواره پسری سخت کوش بوده است که زندگی عزیزانش به زندگی خود او اولویت داشته است و به همین خاطر نیز بدون شک، همواره باید با احترام از او یاد شود. زمانی که همه اعضای خانواده او، به جز یکی از خواهرانش، توسط  شیطان شناخته شده با نام «موزان» (Muzan)، به طرز وحشیانه‌ای، به قتل رسیدند و تنها خواهر باقی مانده‌اش نیز تبدیل به شیطان شد، با قاطعیت تصمیم گرفت تا همه چیز را فدای پیدا کردن درمانی برای خواهرش بکند تا بتواند او را دوباره به یک انسان تبدیل کند.

احساس همدلی کارکتر تانجیرو با همه شیاطینی که در مقابلشان قرار می‌گیرد، باعث می‌شود که آن‌ها در آخرین لحظاتشان از تصمیماتی که گرفته‌اند، احساس ندامت داشته باشند. جالب است بدانید که تانجیرو، به دلیل کشف مجدد تکنیک تنفس آفتاب، در آرک آموزش هاشیرا، به یکی از قدرتمندترین کارکترهای داستان تبدیل شده است که افراد معدودی توانایی مقابله با او را دارند. این کارکتر، با وجود سن کمی که دارد، به عنوان یکی از برجسته‌ترین قاتلین شیاطین در داستان ظاهر می‌شود که بسیار تحسین برانگیز است.

Muichiro Tokito

کارکتر مویچیرو توکیتو (Muichiro Tokito) که در داستان شیطان کش با عنوان هاشیرای مه شناخته شده است، از ظاهری بسیار منحصر به فرد و سرد برخوردار است که از همان ابتدای حضورش در داستان، موفق به جذب طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان شد و در لیست محبوب‌ترین و قدرتمندترین هاشیرا شیطان کش قرار گرفت. او در آخرین مبارزه‌اش، با وجود آنکه تا لبه پرتگاه رانده شد، اما بازهم توانست پیروزی را از آرواره‌های شکست پس بگیرد و در نهایت، خود به تنهایی، جان یک شیطان رده بالا را گرفت که به هیچ عنوان کار راحتی نیست؛ پیروزی که فوق العاده دور از انتظار به نظر می رسید! مویچیرو گذشته بسیار غم انگیزی نیز دارد که روایت آن باعث شد در میان طرفداران به محبوبیت بیشتری هم دست یابد.

موچیرو کارکتری است که با وجود سن بسیار کم خود، از سطح قدرت و مهارت‌های بسیار بالایی برخوردار است که بینندگان خود را شگفت زده می‌کند. این کارکتر با وجود رفتار سرد خود، به ارتش شیطان کش و هم تیمی‌هایش، وفاداری تزلزل ناپذیری دارد و برای کمک به آن‌ها و از بین بردن شیاطین داستان، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند. اگر این کارکتر با تانجیرو نبرد تن به تن داشته باشد، به طور قطع، در مدت زمان کوتاهی می‌تواند بر او غلبه کند و به همین خاطر نیز، موچیرو بدون شک، در لیست قدرتمندترین هاشیرا شیطان کش قرار می‌گیرد.

Sanemi Shinazugawa

درست همانند بسیاری دیگر از هاشیراهای مجموعه سریالی Demon Slayer، بینندگان این انیمه، اطلاعات زیادی در رابطه با هاشیرای باد در دسترس ندارند؛ گرچه، این کارکتر در مانگا برای مدت زمان طولانی‌تری حضور پیدا کرده است. هاشیرای باد در داستان با نام سانمی شینازوگاوا (Sanemi Shinazugawa) شناخته شده ‌است. نوع نگاه و رفتار‌های خشن او، می‌تواند نشان دهنده سطح قدرت واقعی او باشد. بر خلاف بسیاری دیگر از هاشیراهای این داستان که تلاش می‌کردند به خاطر تانجیرو با نزوکو، به عنوان یک نیمه انسان و نیمه شیطان، رفتار درستی داشته باشند، سانمی هیچ مشکلی برای شکنجه کردن نزوکو، آن‌ هم درست در مقابل چشمان برادرش، نداشت. از همین رو، هرگاه این کارکتر در داستان حضور پیدا می‌کند، باعث می‌شود که همه چیز به یکباره جدی شود و جایی برای کمدی باقی نمی‌گذارد.

کارکتر شناخته شده با نام سانمی شینازوگاوا، قدرت استثنائی از خود به نمایش می‌گذارد که با گردباد شباهت بسیار زیادی دارد. تطبیق پذیری رزمی او در طی مبارزات، نه تنها بینندگان و شیاطین، که حتی دیگر هاشیراها را نیز شگفت زده می‌کند و به همین خاطر نیز، نا او، به طور قطع، در لیست قدرتمندترین هاشیرا شیطان کش در آرک آموزش هاشیرا قرار می‌گیرد. این کارکتر بسیار چابک است و به سرعت برق آسایی به دشمنان خود حمله می کند که فرصت واکنش دادن را به آن‌ها نمی‌دهد.

Gyomei Himejima

با توجه به ظاهر گیومی (Gyomei)، بیشتر مردم به اشتباه فکر می‌کنند که این هاشیرا از قدرت بسیار زیادی برخوردار نیست و ممکن نیست که جایگاه بالایی در لیست قدرتمندترین هاشیرا شیطان کش را به خود اختصاص داشته باشد. به علاوه، این کارکتر، عنوان هاشیرای سنگ را به دست آورده است که به هیچ وجه همانند دیگر عنوان‌ها، تاثیرگذار نیست. اما جالب است که بدانید گیومی از قدرت فوق العاده شگفت انگیزی برخوردار است که تنها افراد معدودی توان مقابله کردن با آن را دارند. تماشای  قدرت ویرانگر او در طی مبارزاتی که با شیاطین رده بالا دارد، می‌تواند برای بییندگان بسیار لذت بخش باشد.

اما جالب است بدانید که هاشیرای سنگ، در آرک آموزش هاشیرا، به عنوان قدرتمندترین شخصیت داستان شناخته شده است. استقامت بی بدیل، قدرت رزمی و تکنیک‌هایی که این هاشیرا می‌تواند در طی یک مبارزه به کار ببرد، او را در برابر شیاطین به نیرویی چنان قدرتمند تبدیل کرده است که مقابه با او به هیچ عنوان کار راحتی نخواهد بود. دقت و قدرت او در مبارزات در سطحی قرار دارد که حتی شیاطین رده بالا نیز همه تلاش خود را انجام می‌دهند تا مجبور نباشند در مقابل او قرار بگیرند زیرا که شکست دادن او بسیار دور از باور به نظر می‌رسد. این کارکتر با وجود آنکه از قدرت بینایی برخوردار نیست، اما با این حال، به بهترین شکل ممکن می‌تواند حرکات دشمنان را تشخیص و به آن‌ها پاسخ دهد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments